Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.

Naujiems virtuvės atradimams!

Čia rasite viską, ko reikia Jūsų restoranui

Žiūrėti įrangą

Kodėl verta rinktis AUDORES?

AUDORES – tai pirmaujanti maitinimo įrangos tiekėja Lietuvoje, prekiaujanti profesionalia virtuvės įranga restoranams, viešbučiams, barams, kavinėms ir kitoms viešojo maitinimo įstaigoms. Per 10 veiklos metų ne tik sukaupėme naudingos patirties, bet ir galime pasiūlyti didžiausią įrangos asortimentą Lietuvoje. El. parduotuvėje AUDORES.LT rasite viską, ko reikia, kad Jūsų maitinimo verslas veiktų sklandžiai ir būtų sėkmingas.

Mūsų asortimentą sudaro daugiau kaip 7 000 įrenginių – nuo šaldymo, indų plovimo ar maisto gamybos įrangos iki maisto laikymui, šildymui ar lauko prekybai skirtų prietaisų. Dirbame su daugiau nei 200 maisto pramonės ir restoranų įrangos gamintojų ir esame oficialūs jų atstovai. Tiekiame tokių visame pasaulyje žinomų ir vertinamų kompanijų kaip „Palux“, „Asber“, „Lincat“, „Piron“, Winterhalter“ ir daugybės kitų profesionalią įrangą.

Jei ieškote kokybiškų, ilgaamžių virtuvės įrenginių už konkurencingą kainą, pirkite patogiai ir greitai el. parduotuvėje AUDORES.LT arba susisiekite su mumis ir drauge rasime geriausiai Jums tinkantį sprendimą.

AUKŠOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Dirbame su daugiau nei 200 maisto pramonės ir restoranų įrangos gamintojų ir esame oficialūs jų atstovai.
Kviečiame iniciatyvius ir pažangiai mąstančius specialistus prisijungti prie mūsų komandos
Karjeros galimybės