Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Virtuvės reikmenys

Visi dirbantys su maistu sutars, kad svarbu, jog virtuvės reikmenys būtų pagaminti iš žmogui ir aplinkai draugiškų medžiagų, o jais naudotis būtų saugu ir patogu. AUDORES asortimente – tik itin aukštos kokybės, toksinių medžiagų neišskiriantys nerūdijančio plieno, aliuminio ir ketaus virtuvės reikmenys: puodai, nesvylančios keptuvės, peiliai, šakutės, šaukšteliai ir kepimo indai. Juos įsigyjame iš patikimiausių tiekėjų ir taip užtikriname, kad savo profesionalios virtuvės reikmenimis naudotumėtės ilgą laiką.

Puodai

Puodai yra itin svarbi bet kurios profesionalios virtuvės dalis. Mūsų itin aukštos kokybės nerūdijančio plieno ir aliuminio puodai kiekvieną kartą šilumą paskirsto tolygiai ir greitai.

WOK keptuvės

Wok keptuvės pritaikytos gaminti didelius maisto kiekius ant aukštos temperatūros. Įvairių dydžių keptuvės tinkamos indukcinėms viryklėms, wok viryklėms. 

PAELLA keptuvės

Paelijos keptuvių asortimentas leis išsirinkti jums reikiamą dydį. Medžiagos, iš kurių pagamintos keptuvės, tolygiai paskirsto šilumą, o poliruoto plieno rankenos apsaugo nuo karščio.

Ketaus indai

Ketaus indų asortimentas leis Jums išrinkti norimą dydį. Indai pagaminti iš patvarios medžiagos- ketaus. Pagrindinės savybės: vienodai įkaista, ilgai išlaiko šilumą, nebijo įbrėžimų ir aukštos temperatūros, bei ilgaamžiai. 

Stalo serviravimo indai

Kokybiški indai yra kiekvieno save gerbiančio restorano stiliaus ir atmosferos dalis. Dėl to rinkitės patikimus, ilgaamžius ir estetiškus dubenėlius, lėkštes bei puodelius. Klientai vertina modernius ir originalius indus.

Stalo įrankiai

Stalo įrankiai skirti profesionaliam naudojimui ir namams. Tai peiliai, šakutės, šaukštai, įvairios paskirties šaukšteliai, įvairūs stalo įrankių rinkiniai ir priedai. Visi įrankiai yra pagaminti itin kokybiškai, jų gamintojai yra puikiai žinomi visame pasaulyje.

Virtuviniai peiliai

Virtuviniai peiliai profesionalioms virtuvėms yra skirti įvariems maisto produktams pjaustyti. Peiliai pagaminti iš ypatingai kokybiškų medžiagų, todėl yra lengvi, atsparūs korozijai, karščiui, prie jų nelimpa pjaustomas maistas.

Serviravimo padėklai

Serviravimo padėklai – tai stilingi virtuvės aksesuarai, skirti įvairiems užkandžiams ir patiekalams serviruoti. Padėklai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, todėl atlaiko didelę apkrovą, yra atsparūs mechaniniams pažeidimams ir nusidėvėjimui. 

Pjaustymo lentelės

Pjaustymo lentelės – tai virtuvės reikmenys, be kurių neįsivaizduojamas nė vienos maitinimo įstaigos kasdienis darbas. Lentelės yra skirtingo dydžio, pagamintos iš kokybiškų medžiagų ir skirtos įvairiems maisto produktams: mėsai, daržovėms, duonai, vaisiams ir t. t.

Aksesuarai

Aksesuarų asortimentą sudaro įvairių dydžių ir formų daržovių pjaustyklių diskai, mėsmalių peiliukai, sieteliai, rankų džiovintuvai, stovai, gruzdintuvių krepšeliai. Šie aksesuarai puikiai papildys Jūsų profesionalią virtuvę.