Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUDORES > Restoranų įranga>Maisto šildymo įranga

Maisto šildymo įranga

Mums svarbu, kad galėtumėte maistą kuo ilgiau išlaikyti šviežią, šiltą ir tinkamą valgyti čia ir dabar. Pas mus galite įsigyti patikimos ir kokybiškos maisto šildymo įrangos: lėkščių, puodelių šildytuvų, elektrinių marmitų, mikrobangų krosnelių, šildomų spintelių, stalčių, padėklų, lempų, vitrinų ir kt.

Sriubos marmitai

Mūsų kokybiški marmitai idealiai tinka įvairaus dydžio restoranams ir kavinėms, be to, naudojami rengiant furšetus, banketus ir kitus renginius. Ši specializuota įranga leis pagamintą sriubą išlaikyti optimalios temperatūros ilgą laiką.

Marmitai elektriniai

Dujiniai ar elektriniai marmitai padės Jums vienu metu išlaikyti skirtingus maisto produktus šiltus. O mūsų asortimente esantys įrenginiai idealiai tiks išlaikyti šiltą sriubą, troškinius ar kt.

Marmitai furšetiniai

Tradiciniai, indukciniai ir elektriniai mūsų asortimente esantys marmitai padės išlaikyti maistą šiltą. Šie indai puikiai tinka naudoti įvairiems lauke vykstantiems renginiams, banketams, furšetams ir kt.

Šildomos vitrinos

Šiose vitrinose laikomas maistas bus šiltas tol, kol jums to reikės. Jis ilgą laiką išliks šviežias ir tinkamas naudoti. Be to, vitrinos su efektyviu apšvietimu pritrauks Jūsų klientų dėmesį.

Šildomos lempos

Šildomos lempos neleis Jūsų maistui atvėsti ir patraukliai atrodys. Šios lempos taip pat tinka patiekalams eksponuoti ar savitarnos vitrinoms. Mūsų asortimente rasite įvairaus maisto šildymo įrenginių.

Mikrobangų krosnelės

Šios krosnelės puikiai tinka virti, atšildyti ir pakartotinai šildyti maistą. Krosnelės viduje mikrobangos sklinda įvairiomis kryptimis, todėl maistas sušyla tolygiai. Asortimente rasite įrangos su griliu ir be jo.

Lėkščių, puodelių pašildytuvai

Pašildydami serviruojamus indus – lėkštes ar kavos puodelius – išlaikysite tinkamą maisto temperatūrą. Maistas išliks puikaus aromato ir skanus. Asortimente turime šildytuvų su ratukais ir be jų.

Šildomos spintelės

Šildomos „Buffalo“, „Lincat“ ir kt. spintelės yra aukštos kokybės ir užtikrina optimalią higieną bei padeda išlaikyti nepriekaištingą patiekalų išvaizdą bei skonį. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, rinkitės kompaktiškas arba didesnes spinteles.

Maisto šildymo stalčiai

Šie stalčiai turi specialų termostatą, leidžiantį palaikyti pastovią temperatūrą, tad juose maistą ilgą laiką išlaikysite šviežią ir skanų. Galite rinktis tiek stacionarius, tiek mobiliuosius stalčius.

Skrudintuvai

Mūsų asortimente esantys skrudintuvai leidžia skrudinti didelius duonos kiekius ir taupyti laiką bei greitai paruošti norimą patiekalą. Turime „Bartscher“, „Rowlett“, „Waring“ ir kitų gamintojų įrenginių.

Bulvyčių pašildytuvai

Bulvyčių pašildytuvai yra sukurti taip, kad būtų užtikrinta higieniška vieta, kurioje galite laikyti produktus. Šie įrenginiai tinka ilgam iškeptų bulvyčių ir kitų skrudintų patiekalų laikymui.

Elektriniai maisto šildytuvai

Elektriniai maisto šildytuvai palaiko reikiamą Jūsų virtuvės indų temperatūrą. Nustatykite indo temperatūrą ir šildytuvas užtikrins, kad maistas išliktų toks, kokio pageidaujate.