Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Įgyvendinti projektai

Banketų ruošimas ir aptarnavimas „SERVANTAS“

Prekės ženklas „Servantas“, atstovaujamas bendrovės „Horeca Consulting“, – tai įvairių banketų ir furšetų stalų serviravimas, puošimas bei aptarnavimas. Projekto metu įrengtas modernus vientisas kompanijos PALUX stalviršis. Jame, atsižvelgus į kliento pageidavimus, integruoti visi kasdieniam darbui reikalingi įrenginiai. Efektyvų darbą ir spindinčią švarą virtuvėje taip pat užtikrina itin universali, galinga ir tuo pat metu ekonomiška bei kompaktiška indaplovė GRANULE SMART. Kokybiškam „Servantas“ svečių aptarnavimui sumontuotos premium klasės PALUX konvekcinės krosnys ir autoklavas, o patogumą virtuvėje garantuoja kompanijos NOVAMETA nerūdijančio plieno gaminiai.

SERVANTAS

Įgyvendintas projektas didžiausioje aukštųjų technologijų gamybos įmonėje Lietuvoje

Produktus ir paslaugas mokslui kurianti bendrovė Lietuvoje jau gali džiaugtis nauja modernia maitinimo įstaiga. Pietumis ji aprūpina daugiau nei 1000 žmonių, tad čia itin svarbus sklandus ir efektyvus darbas, todėl įgyvendinant projektą buvo pasirinkti profesionalūs kompanijų „Bertos“, „Palux“, „Zanussi“, „Robotcoupe“ įrenginiai, pritaikyti ilgam nepertraukiamam darbui ir išsiskiriantys maksimaliu patogumu. Naujoje maitinimo įstaigoje taip pat įrengta nestandartinė dviguba kompanijos „Novameta“ maisto išdavimo linija, kuri leidžia maksimaliai sutrumpinti klientų laukimo eilėje laiką. O siekiant užtikrinti greitą, kokybišką ir patogų indų plovimą, pasirinkta galinga kompanijos „Winterhalter“ konvejerinė indpalovė, sujungta su atliekų rūšiavimo zona.

Restoranas „deCuba“

Tai stilingas ir jaukus restoranas Palangos širdyje, J. Basanavičiaus gatvėje. „deCuba“ užima daugiau nei 1000 m 2 plotą ir gali priimti iki 600 svečių. Šiltuoju sezonu restorano lankytojai gali mėgautis didžiule vasaros terasa ir pasakišku sodu, kuriame įrengta 400 patogių vietų. Restorano „deCuba“ virtuvėje veikia profesionalūs aukščiausios kokybės PALUX įrenginiai. Ši Vokietijos kompanijos įranga ne tik užtikrina sklandų virtuvės darbą, bet ir padeda virtuvės šefams sukurti nepakartojamų kulinarijos šedevrų.

deCuba

Restoranas / viešbutis „Amsterdam Plaza“ (+5*)

Tai jaukus viešbutis ir itin prabangus europietiškos virtuvės restoranas, 2019 metų vasarą atvėręs duris Palangoje. Puikus maistas, aukšta aptarnavimo kokybė ir įspūdingas interjeras kiekvienam čia apsilankiusiam leis patirti nepamirštamų akimirkų. Restorano „Amsterdam Plaza“ virtuvėje veikia aukščiausios klasės PALUX, „Asber“, „Lincat“, „Lavezzini“ ir kita įranga, kuri užtikrina sklandų darbą kuriant unikalaus skonio patiekalus.

Amsterdam Plaza

Restoranas SUGAMOUR

Tai prabangus rafinuotos elegancijos restoranas Kauno „Akropolyje“, išsiskiriantis nepakartojamu ir įspūdingu interjeru. Jo apsuptyje lankytojai gali pasimėgauti ne tik geriausių virtuvės meistrų kuriamais desertais, bet ir gurmaniškais pusryčiais, sočiais pietumis ar gardžia vakariene. Nepriekaištingus ir svaiginančius skonius „Sugamour“ virtuvėje kurti padeda PALUX, „Asber“, „Lincat“, „Lavezzini“ ir kitų gamintojų profesionalūs įrenginiai.

SUGAMOUR