Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Karjeros galimybės

Nuo pat kompanijos įkūrimo didelį dėmesį skyrėme įmonės plėtrai, personalo ugdymui, darbo priemonių atnaujinimui ir modernizavimui.

Pasirinkta kryptinga veiklos strategija, užsispyrimas siekiant aukščiausios paslaugų kokybės lėmė sėkmingus įmonės veiklos rezultatus.

Esame įsitikinę, kad profesionalių specialistų kolektyvas – viena iš sėkmingai dirbančios įmonės paslapčių.

Mūsų komanda su tvirta organizacijos kultūra ir stipriu vertybių pagrindu leidžia mums užimti lyderiaujančias pozicijas. Įmonės vardą profesionalūs specialistai nuolat garsina tarptautinėse parodose, bendradarbiaudami su visame pasaulyje žinomais virtuvės įrangos gamintojais.

Naudodami šiuolaikinės modernios kompanijos darbo organizavimo modelius, vertiname komandinį darbą ir siekiame, kad kiekvienas taptų savo srities profesionalu.

Atsižvelgdami į tai, savo darbuotojus nuolat skatiname mokytis ir suteikiame jiems galimybę tobulėti mūsų atstovaujamų įrangos gamintojų organizuojamuose mokymuose.

Dedame daug pastangų, kad sukurtume stiprią organizacinę kultūrą ir aplinką, kurioje vertinamas darbuotojų ugdymas ir tobulėjimas, tad skatiname atvirą komunikaciją ir laikomės komandinio darbo principų.

Kviečiame prisijungti prie mūsų šaunios ir nuolat tobulėjančios komandos. Jei susidomėjote, atsiųskite savo CV el. paštu info@audores.lt
Kontaktai