Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUDORES > Restoranų įranga>Lauko prekybos įranga

Lauko prekybos įranga

Jei prekiaujate lauke ir aktyviai ieškote lauko prekybos įrangos, rinkitės ją iš mūsų asortimento. Mūsų parduotuvėje už konkurencingą kainą galite įsigyti blynkepių, cukraus vatos aparatų, dujinių degiklių, šerbeto gamybos ir spragėsių aparatų, riešutų skrudintuvų, šokolado fontanų, vaflinių ir kt.

Šerbeto gamybos aparatai

Šerbeto gaminimo įranga padeda sukurti unikalaus skonio šerbetą ar šaltuosius gėrimus. Jie leis pasigaminti norimą desertą pagal savo skonį. Visi aparatai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Vaflinės

Tai labai universalus prietaisas, skirtas ne tik saldiems, bet ir kitų rūšių vafliams kepti. Galite kepti traškius kvadrato formos arba belgiškus vaflius. Mūsų asortimente rasite garsiausių gamintojų vaflines, turinčias viengubas ar dvigubas plokštes.

Blynkepės

Rinkitės įvairaus dydžio ir galingumo blynkepę, kuri užtikrins Jūsų poreikius. Galite rinktis dujinę arba elektrinę blynų kepimų įrangą. Puikiai tinka ir blyninėms, ir lauko kavinėms.

Cukraus vatos aparatai

Geras pasirinkimas tiems, kas nori savo klientus nudžiuginti saldėsiais. Tinka lauko kavinėms, kino teatrams ir netgi retro stiliaus kavinėms bei restoranams. Cukraus vatą paruošite lengvai ir greitai.

Popcorn (spragėsių) aparatai

Šie spragėsių gaminimo aparatai Jums pagamins sūrius arba saldžius spragėsius. Aparatai skirti dažnam naudojimui ir skaniausių spragėsių gaminimui. Tinkami naudoti įvairiuose renginiuose, kino teatruose ar festivaliuose.

Šokolado fontanai

Šokolado fontanai padės nustebinti svečius ir papuoš Jūsų organizuojamą renginį. Šie įrenginiai vis sparčiau tampa vestuvių, krikštynų, šeimų švenčių ar pristatymų neatsiejama dalimi. Mūsų asortimente rasite skirtingų dydžių ir svorio fontanų.

Dujiniai degikliai

Dujinės lauko viryklės yra puikus sprendimas maistui gaminti lauke. Tvirta konstrukcija gali stabiliai išlaikyti didelį svorį. Juos siūlome įsigyti tiems, kas organizuoja didelio masto renginius, vakarėlius ar kt.

Riešutų skrudintuvai

Su mūsų prekiaujama įranga riešutų skrudinimas taps paprastas ir profesionalus. Tai puikus pasirinkimas renginiams po atviru dangumi, maisto kioskams ar gatvių prekybai.