Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Kebabinių įranga

Jei planuojate atidaryti kebabinę, AUDORES parduotuvėje rasite visą reikalingą įrangą. Rinkdamiesi tiekėjus, prioritetą teikiame kokybei, praktiškumui ir saugumui. Taigi, mūsų asortimente – kokybiški dujiniai ir elektriniai kebabų griliai, kebabų mėsos peiliai, kontaktiniai griliai ir kiti kebabinėms reikalingi įrenginiai. Padėjome įkurti ne vieną tokį greitojo maisto restoraną, todėl galime pakonsultuoti renkantis įrangą ir, esant poreikiui, apmokyti ja naudotis, kad savo veiklą pradėtumėte greitai ir sklandžiai.

Kebabų griliai dujiniai

Dujiniai kebabų kepimo griliai yra pagrindinė kebabinės priemonė, skirta greitam ir lengvam maisto ruošimui. Kiekvieno grilio komplekte yra padėklas riebalams, laikyklis ir iešmas. Šie griliai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Kebabų griliai elektriniai

Elektriniai kebabų kepimo griliai yra pagrindinė kebabinės priemonė, skirta greitam ir lengvam maisto ruošimui. Kiekvieno grilio komplekte yra padėklas riebalams, laikiklis ir iešmas. Šie griliai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Kebabų kepimo robotai

Jei norite tobulai kepinti ir pjaustyti visų rūšių kebabų mėsą, rinkitės POTIS kebabų kepimo robotą. Šie robotai yra greiti, lengvai naudojami  ir patenkins net išrankiausių klientų poreikius.

Kebabų mėsos peiliai

Elektriniai kebabinių peiliai yra reguliuojami, todėl galima pasirinkti, kokiu storiu norite pjaustyti mėsą. Tvirtas metalinis peilis  padės supjaustyti skrudintą mėsą per kelias sekundes.

Kontaktiniai griliai

Didžiulis kontaktinių grilių asortimentas užtikrina Jūsų individualius poreikius visų rūšių gaminiams: „Panini“ sumuštiniams, mėsainiams, žuviai, sūriui ir t. t. Šie griliai itin aukštos kokybės – jų plokštuma pagaminta iš šlifuoto ketaus, o korpusas iš nerūdijančio plieno.

Priedai

Šioje skiltyje rasite viską, ko reikia kebabinių įrangai. Įsigykite savo įrangai reikalingų priedų ir padidinkite įrangos galimybes ar atnaujinkite susidėvėjusias jos dalis.