Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Šaldymo įranga

Kokybiška maisto šaldymo įranga užtikrina maisto šviežumą, maistingumą ir ingredientų kokybę. Profesionalūs ledui ruošti ar maistui vėsinti ir šaldyti skirti įrenginiai taip pat mažina Jūsų verslo energijos išlaidas. Mūsų asortimente – šaldytuvai, šaldikliai ir smūginiai šaldikliai, ledo generatoriai, ingredientų vitrinos, suši vitrinos, šaldomi stalai, saladetės, mini barai, šaldomi kambariai ir kita įranga. Visi šie įrenginiai yra sumontuoti patikimiausių pasaulio gamintojų. Padėsime pritaikyti įrangą Jūsų poreikiams, kad džiaugtumėtės jos kokybe ir ilgaamžiškumu.

Pramoniniai šaldytuvai

Pramoninis šaldytuvas – tai vienas iš svarbiausių šiuolaikinės profesionalios virtuvės įrenginių. Prekyboje turime platų geriausių pasaulio gamintojų šaldytuvų asortimentą, iš kurio galite pasirinkti savo poreikius atitinkantį šaldymo įrenginį. 

Pramoniniai šaldikliai

Pramoninis šaldiklis – nepakeičiamas įrenginys kiekvienoje virtuvėje. Jis pritaikytas kompaktiškai laikyti įvairius šaldytus produktus. Mūsų prekyboje rasite kokybiškų skirtingų dydžių šaldiklių, skirtų Jūsų profesionaliai virtuvei.

Vitrininiai šaldytuvai

Stiklo durų šaldytuvai turi keletą funkcijų komercinės paskirties viešojo maitinimo aplinkoje. Jie puikiai tinka parodyti produktus klientams arba naudoti parduotuvėse kaip savitarnos įrenginius šaltiems gėrimams bei supakuotiems užkandžiams.

Baro šaldytuvai

Stiklines duris turintys šaldytuvai maitinimo pramonėje naudojami įvairiai. Jie puikiai tinka sudėti ir reprezentuoti produktus, taip pat gali būti naudojami kaip savitarnos įrenginiai gėrimams ar užkandžiams. Šie šaldytuvai pasižymi ekonomiškumu ir itin tyliai veikia.

Šaldomi stalai

Skirtingos talpos ir dydžių šaldomi stalai yra patvarūs ir lengvai naudojami. Juos galite pasirinkti su atidaromomis durelėmis arba ištraukiamais stalčiais. Šie įrenginiai puikiai tinka barų, restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų profesionalioms virtuvėms.

Stalai šaldikliai

Šiuolaikiški stalai-šaldikliai yra kompaktiško dizaino, tad jie padės Jums ne tik greitai užšaldyti produktus, bet ir sutaupys vietos Jūsų virtuvėje. Visi mūsų prekyboje siūlomi modeliai yra itin patogūs naudoti ir lengvai prižiūrimi bei valomi.

Saladetės

Saladetės yra puikus sprendimas, kuris padeda taupyti vietą ir laiką ruošiant šviežias salotas, sumuštinius ar kitus lengvus užkandžius. Šie įrenginiai išsaugo ingredientus reikiamos temperatūros, tad maistas ilgai išlieka tinkamas vartoti.

Pobariniai šaldytuvai

Ekonomiški, aukščiausios kokybės pobariniai šaldytuvai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti vietos savo virtuvėje. Šie tvirti ir patogūs įrenginiai yra itin kompaktiški, todėl idealiai tinka mažesnėms profesionalioms virtuvėms.

Pobariniai šaldikliai

Mūsų prekyboje rasite itin didelį pobarinių šaldiklių pasirinkimą. Jie ypač tinkami statyti po stalviršiais. Šie universalūs, patikimi, kokybiški kompaktiško dizaino įrenginiai padės sutaupyti Jums vietos bet kurios maitinimo įstaigos virtuvėje.

Ledo generatoriai

Išsirinkite tinkamiausią generatorių iš plataus iš mūsų asortimento. Įsigiję kokybišką profesionalams skirtą ledo generatorių, galite būti užtikrinti, kad Jūsų virtuvėje niekada nepritrūks įvairaus pavidalo ledo: kubelių formos, grūsto, stipriai smulkinto ir kt.

Šaldomos vitrinos

Universalios, šiuolaikiško dizaino ingredientų vitrinos su specialiu apšvietimu užtikrins, kad Jūsų gaminiai būtų ne tik gerai matomi, bet ir laikomi tinkamoje temperatūroje. Pasiūlykite savo klientams skanaus ir šviežio maisto ar gaivių gėrimų.

Ingredientų vitrinos

Universalios nerūdijančio plieno ingredientų virtinos su stiklu gali būti naudojamos kavinėse, parduotuvėse ir yra skirtos įvairiems patiekalams pristatyti, pavyzdžiui, desertams, sumuštiniams ar kt. Savo asortimente turime įvairių dydžių vitrinų, tad tikrai išsirinksite tinkamiausią.

Suši vitrinos

Sušių vitrinos apsaugo produktus nuo neigiamo aplinkos poveikio ir patraukliai atrodo, tad jas galima statyti bet kurioje klientams matomoje maitinimo įstaigos vietoje. Laikykite sušius tinkamoje temperatūroje, kad jie išliktų švieži ir skanūs.

Šaldymo dėžės

Pramoninę profesionalios virtuvės techniką sunku įsivaizduoti be patogios ir praktiškos šaldytų produktų laikymo įrangos. Mūsų asortimente gausu įvairių aukščių ir pločių šaldymo dėžių – kiekvieno iš Jūsų poreikiams patenkinti.

Smūginiai šaldikliai

Šie šaldikliai skirti greitai ir saugiai užšaldyti maistą. Produktai juose išsaugo savo skonį, išlaiko tekstūrą, be to, išlieka nepakitusios jų maistinės savybės. Savo asortimente turime įvairių dydžių smūginių šaldiklių, pagamintų iš nerūdijančio plieno.

Vyno šaldytuvai

Vyno šaldytuve patiektas vynas ne tik atrodys estetiškai ir stilingai, bet ir atkreips Jūsų klientų dėmesį, užtikrindamas sėkmingą pardavimo procesą. Šie kokybiški vyno šaldytuvai tinkami naudoti baruose, viešbučiuose, klubuose ir pan.

Šaldomi priesieniai

Prekyboje turime didelį šaldomų priesienių pasirinkimą. Šie įrenginiai padeda maksimaliai padidinti atšaldytų maisto produktų, gėrimų ir užkandžių pardavimą. Tinka degalinėms, sumuštinių parduotuvėms ir kt.

Šaldomi kambariai

Tai vienas iš veiksmingiausių būdų, kaip išlaikyti virtuvėje didelį kiekį atšaldytų maisto produktų. Jei Jūsų virtuvė erdvi, šaldomi kambariai dažnai yra ekonomiškai efektyviau nei keletas atskirai stovinčių šaldytuvų ar šaldiklių.