Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Kepimo įranga

Kokybiška ir patikima kepimo įranga padeda pagaminti tobulus patiekalus, tuo pačiu sumažindama išlaidas, taupydama Jūsų laiką ir gerindama virtuvės darbo efektyvumą. Mūsų asortimente yra visų tipų ir dydžių kepimo įranga – kokybiški cirkuliatoriai, indukcinės viryklės, gruzdintuvės, dujinės viryklės, kepimo plokštumos, konvekcinės krosnys, lavos akmenų griliai, makaronų, ryžių viryklės, griliai ir kiti įrenginiai. Įsigiję AUDORES atrinktus įrenginius, galite pasitikėti kepimo temperatūros tikslumu ir visus patiekalus gaminti su malonumu.

Konvekcinės krosnelės

Konvekcinės krosnelės skirtos kepti, virti ar šildyti mažiems maisto kiekiams. Jos itin kompaktiškos ir neužima daug vietos, todėl tinka nedidelėms maitinimo įstaigoms. Mūsų asortimentą sudaro tokių pasaulinių gamintojų kaip „Piron“, „Primax“, „Bartscher“ ir „Lincat“ konvekcinės krosnelės.

Konvekcinės krosnys

Konvekcinės krosnys – neatsiejama komercinės virtuvės dalis. Tai įrenginiai, tinkantys kepti ir virti didelius maisto kiekius. Konvekcinės krosnys užtikrina tolygų ir kokybišką kepimo procesą. Mūsų asortimente – skirtingų dydžių ir modelių įrenginiai, atitinkantys profesionalių virtuvių poreikius ir kokybės standartus.

Konditerinės krosnys

Profesionalios konditerinės krosnys skirtos kepti bandelėms, sausainiams, pyragams, tortams ir kitiems konditeriniams gaminiams. Šie kompaktiški, lengvai valdomi įrenginiai užtikrina tolygų ir kokybišką kepimo procesą. Mūsų asortimente – skirtingų dydžių ir galingumo konditerinės krosnys.

Garų krosnys

Garų krosnys užtikrina kokybišką ir saugų maisto kepimą ar virimą garuose. Tai patikimi ir funkcionalūs įrenginiai, puikiai tinkantys kasdieniam naudojimui. Mūsų asortimente – įvairių modelių ir dydžių garų krosnys, atitinkančios šiuolaikinių profesionalių virtuvių poreikius.

Pramoninės gruzdintuvės

Maisto ruošimas su aukštos kokybės gruzdintuvėmis ne tik leis pagaminti traškių kepinių, bet ir sutaupys vietos Jūsų virtuvėje. Šios kompaktiškos pramoninės gruzdintuvės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Siūlome rinktis iš skirtingų dydžių bei talpų.

Gruzdintuvės su stovu

Galite rinktis iš dujinių, elektrinių, viengubų ar dvigubų gruzdintuvių, skirtų ruošti bulvytėms, žuviai, kotletams džiūvėsėliuose ir kt. Mūsų siūlomi prietaisai greitai įkaista, o nustačius tinkamą temperatūrą, nedegina aliejaus.

Pramoninės viryklės

Ant stalo pastatomos bei stacionarios pramoninės viryklės puikiai tinka įvairioms virtuvėms, taip pat renginiams ir lauko maitinimo įstaigoms. Mūsų asortimente rasite tinkamiausią maisto gaminimo sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

Dujinės viryklės su orkaite

Profesionalios dujinės viryklės su orkaite pritaikytos intensyviai naudoti kiekvieną dieną. Mūsų asortimentas užtikrina, kad rasite ir išsirinksite puikią viryklę individualiems maisto gaminimo poreikiams.

Elektrinės viryklės su orkaite

Suderinkite pajėgumą ir patogumą visose komercinėse virtuvėse. Didelio pajėgumo orkaitės pagrindas yra skirtas kepti, virti ir šildyti, o galingi viryklės paviršiai gali talpinti daugybę puodų ir keptuvių.

Indukcinės viryklės

Šios indukcinės viryklės itin ekonomiškos – per kelias akimirkas pasiekia nustatytą temperatūrą, todėl maistą paruošite per trumpą laiką. Jos nereikalauja daug priežiūros, nes paviršius aplink puodą neįkaista, o iš puodo išbėgęs maistas nepridega.

Infraraudonųjų spindulių viryklės

Mūsų siūlomos komercinės infraraudonųjų spindulių viryklės – puikus sprendimas norint greitai paruošti sveikus ir maistingus patiekalus. Siūlome rinktis iš skirtingų dydžių ir galingumo.

Greito kepimo įranga

Mūsų asortimente rasite konvekcinių infraraudonųjų spindulių viryklių, kurios užtikrina greitą ir patogų maisto gaminimo procesą. Naudojant šią įrangą, maistas paruošiamas iki 15 kartų greičiau nei įprastai.

Kepimo plokštumos

Pasirinkite kepimo plokštumas su rifliuotu arba pusiau lygiu ir pusiau rifliuotu paviršiumi. Elektrinės / dujinės kepimo plokštumos turi vienodą temperatūros paskirstymo sistemą, taupo energiją.

Lavos akmenų griliai

Mūsų asortimente rasite dujinių lavos akmenų grilių, elektrinių vandens grilių, įvairių kepsninių ir kt. Maisto gaminimas su šiais aukštos kokybės griliais užtikrins autentišką Jūsų patiekalų skonį.

Kepimo griliai

Kokybiški kepimo griliai užtikrins ne tik kepamo maisto sultingumą, skonį bet ir prekinę išvaizdą. Asortimente rasite mažesnius ir itin didelius kepimo grilius.  

Salamanderiai

Mūsų asortimente rasite dujinių ir elektrinių salamanderių. Be to, turime specialiai užkepėlėms ir kt. patiekalams gaminti skirtų įrenginių. Prietaisų korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Cirkuliatoriai

Naudodamiesi šiais temperatūros cirkuliatoriais, kontroliuosite virimo lygį, o pasirinkę norimą funkciją, galėsite virti ar laikyti maistą tam tikroje temperatūroje. Šie įrenginiai išlaikys pasirinktų produktų skonį ir maistines medžiagas.

Ryžių viryklės

Šios praktiškos ir šiuolaikiškos automatinės ryžių viryklės padės pagaminti įvairių rūšių ryžius. Jos pritaikytos ryžius gaminti dideliais kiekiais. Puikiai tinka barams, viešbučiams ar greitojo maisto užkandinėms.

Makaronų viryklės

Šiose viryklėse įvairaus tipo makaronai paruošiami arba pašildomi itin greitai ir kokybiškai. Siūlome tvirtus, saugius ir patikimus dujinius ir elektrinius modelius su temperatūros reguliatoriais.

Paverčiamos keptuvės

Šios patvarios ir kokybiškos keptuvės specialiai sukurtos dideliu užimtumu pasižyminčioms įstaigoms. Su jomis galite gaminti maistą aštuoniais skirtingais būdais: kepti, virti, virti garuose ir kt.

Virimo katilai

Mūsų siūlomi kokybiški ir tvirti virimo katilai yra tinkami bet kokiai profesionaliai virtuvei. Jie padeda greičiau ir paprasčiau gaminti didelius maisto kiekius, todėl tinka komerciniam naudojimui.

Anglies griliai

KOPA ir JOSPER anglies griliai, krosnys ir rūkyklos jūsų restoranams. Anglies grilių skirtingų dydžių ir funkcijų pasirinkimas leis išsirinkti jums norimą įrenginį kepimui lauke ar viduje. Maistas gaminamas šiais griliais įgauna tikro dūmo kvapą.

Maisto rūkyklos

Jei į savo valgiaraštį planuojate įtraukti rūkytos vištienos, žuvies ar sūrio patiekalų, rinkitės tam skirtas pramonines maisto rūkyklas. Šie profesionalūs įrenginiai leis pasiūlyti klientams karštai rūkyto maisto.

Lauko kepsninės

Lauko keramikinės kepsninės yra atsparios aplinkos poveikiui, ilgaamžės. Turime įvairių dydžių, kurios skirtos kepimui, skrudinimui, rūkymui įvairiems maisto produktams.