Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUDORES > Restoranų įranga>Kepimo įranga

Kepimo įranga

Mes žinome, kaip svarbu virtuvę įrengti profesionaliai parenkant patikimiausią įrangą. Kokybiški cirkuliatoriai, elektrinės keptuvės, gruzdintuvės, viryklės, kepimo plokštumos, konvekcinės elektrinės ir dujinės krosnys, makaronų ir ryžių viryklės – visa tai ir dar daugiau rasite mūsų asortimente.

Konvekcinės krosnelės

Prekiaujame tokių pasaulinių įrangos gamintojų kaip „Piron“, „Primax“, „Bartscher“ ir „Lincat“ konvekcinėmis krosnelėmis. Jos skirtos kepti, šildyti, atšildyti maistą. Turime skirtingų dydžių. 

Konvekcinės krosnys elektrinės

Kombinuotos elektrinės krosnys yra laikomos vienu iš universaliausių šiuolaikinės  virtuvės įrenginių. Jose galite lengvai kepti, virti, pašildyti didelius maisto kiekius. Turime skirtingų dydžių.

Konvekcinės krosnys dujinės

Turime didžiulį asortimentą kombinuotų dujinių krosnių, sukurtų kasdien naudoti profesionalioje virtuvėje. Jose galite kepti, virti, pašildyti didelius maisto kiekius. Turime skirtingų dydžių.

Konditerinės krosnys

Siūlome profesionalių konditerinių krosnių, skirtų kepti bandelėms, sausainiams, pyragams, tortams ir kitiems konditeriniams gaminiams. Mūsų asortimente rasite skirtingų dydžių ir galingumo įrenginių.

Greito kepimo įranga

Mūsų asortimente rasite konvekcinių infraraudonųjų spindulių viryklių, kurios užtikrina greitą ir patogų maisto gaminimo procesą. Naudojant šią įrangą, maistas paruošiamas iki 15 kartų greičiau nei įprastai.

Garų krosnys

Šios orkaitės užtikrina saugų veikimą ir pagrindinio maisto ruošimo sprendimus. Mūsų asortimente – įvairūs modeliai, tad tikrai išsirinksite puikią garinę orkaitę, atitinkančią visus Jūsų poreikius.

Viryklės

Ant stalo pastatomos viryklės puikiai tinka įvairioms virtuvėms, taip pat renginiams ir lauko maitinimo įstaigoms. Mūsų asortimente rasite tinkamiausią maisto gaminimo sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius.

Dujinės viryklės su orkaite

Komercinės dujinės viryklės su orkaite pritaikytos intensyviai naudoti kiekvieną dieną. Mūsų asortimentas užtikrina, kad rasite ir išsirinksite puikų prietaisą individualiems maisto gaminimo poreikiams.

Elektrinės viryklės su orkaite

Suderinkite pajėgumą ir patogumą visose komercinėse virtuvėse. Didelio pajėgumo krosnies pagrindas yra skirtas kepti, virti ir šildyti, o galingi viryklės paviršiai gali talpinti daugybę puodų ir keptuvių.

Kepimo plokštumos

Pasirinkite kepimo plokštumas su rifliuotu arba pusiau lygiu ir pusiau rifliuotu paviršiumi. Elektrinės / dujinės kepimo plokštumos turi vienodą temperatūros paskirstymo sistemą, taupo energiją.

Lavos akmenų griliai

Mūsų asortimente rasite dujinių lavos, elektrinių, elektrinių vandens grilių, įvairių kepsninių ir kt. Maisto gaminimas su šiais aukštos kokybės griliais užtikrins autentišką Jūsų patiekalų skonį.

Kepimo griliai

Kokybiški kepimo griliai užtikrins ne tik kepamo maisto sultingumą, skonį bet ir prekinę išvaizdą. Asortimente rasite mažesnius ir itin didelius kepimo grilius.  

Gruzdintuvės

Maisto ruošimas su aukštos kokybės gruzdintuvėmis ne tik leis pagaminti traškių kepinių, bet ir sutaupys vietos Jūsų virtuvėje. Šios kompaktiškos gruzdintuvės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų.

Gruzdintuvės su stovu

Galite rinktis iš dujinių, elektrinių, viengubų ar dvigubų gruzdintuvių, skirtų ruošti bulvytėms, žuviai, kotletams džiūvėsėliuose ir kt. Mūsų siūlomi prietaisai greitai įkaista, o nustačius tinkamą temperatūrą, nedegina aliejaus.

Salamanderiai

Mūsų asortimente rasite dujinių ir elektrinių salamanderių. Be to, turime specialiai užkepėlėms ir kt. patiekalams gaminti skirtų įrenginių. Prietaisų korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Cirkuliatoriai

Naudodamiesi šiais prietaisais, kontroliuosite virimo lygį, o pasirinkę norimą funkciją, galėsite virti ar laikyti maistą tam tikroje temperatūroje. Šie įrenginiai išlaikys pasirinktų produktų skonį ir maistines medžiagas.

Ryžių viryklės

Šios praktiškos ir šiuolaikiškos automatinės ryžių viryklės padės pagaminti įvairių rūšių ryžius. Jos pritaikytos ryžius gaminti dideliais kiekiais. Puikiai tinka barams, viešbučiams ar greitojo maisto užkandinėms.

Makaronų viryklės

Šiose viryklėse įvairaus tipo makaronai paruošiami arba pašildomi itin greitai ir kokybiškai. Siūlome tvirtus, saugius ir patikimus dujinius ir elektrinius modelius su temperatūros reguliatoriais.

Infraraudonųjų spindulių viryklės

Mūsų siūlomos komercinės infraraudonųjų spindulių viryklės – puikus sprendimas norint greitai paruošti sveikus ir maistingus patiekalus. Siūlome rinktis iš skirtingų dydžių ir galingumo.

Indukcinės viryklės

Šios viryklės itin ekonomiškos – per kelias akimirkas pasiekia nustatytą temperatūrą, todėl maistą paruošite per trumpą laiką. Jos nereikalauja daug priežiūros, nes paviršius aplink puodą neįkaista, o iš puodo išbėgęs maistas nepridega.

Paverčiamos keptuvės

Šios patvarios ir kokybiškos keptuvės specialiai sukurtos dideliu užimtumu pasižyminčioms įstaigoms. Su jomis galite gaminti maistą aštuoniais skirtingais būdais: kepti, virti, virti garuose ir kt.

Virimo katilai

Mūsų siūlomi kokybiški ir tvirti virimo katilai yra tinkami bet kokiai profesionaliai virtuvei. Jie padeda greičiau ir paprasčiau gaminti didelius maisto kiekius, todėl tinka komerciniam naudojimui.

Anglies griliai

Mūsų asortimente rasite įvairių anglimi kūrenamų grilių. Skirtingų dydžių, funkcijų pasirinkimas leis išsirinkti Jums norimą įrenginį kepimui lauke ar viduje. Maistas gaminamas šiais griliais įgauna tikro dūmo kvapą. 

Lauko kepsninės

Lauko keramikinės kepsninės yra atsparios aplinkos poveikiui, ilgaamžės. Turime įvairių dydžių, kurios skirtos kepimui, skrudinimui, rūkymui įvairiems maisto produktams.