Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Privatumo politikos aprašymas, vadovaujantis Asmens duomenų įstatymu (ES) 2016/679.

Privatumo politikos valdytojas

AUDORES UAB J. Kazlausko g. 21, LT-08314, Vilnius

AUDORES UAB (toliau – „AUDORES“) klientų registras.

Kontaktinis asmuo

Audrius Trabutis, tel. +370 5 205 3035

Privatumo politikos paskirtis

Šios privatumo politikos paskirtis – „AUDORES“ klientų registro saugojimas ir duomenų tvarkymo priemonių nustatymas tenkinant klientų, vartotojų bei užsakovų interesus, siekiant apginti žmogaus ir piliečio teises bei laisves.

Visi registro duomenys apdorojami griežtai laikantis Asmens duomenų įstatymo. Klientui leidžiant, jie gali būti naudojami siunčiant „AUDORES“ rinkodaros medžiagą (anujienlaiškius, kveitimus, katalogus ir pan.).

Slapukai

„AUDORES“ svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda suasmeninti turinį bei skelbimus, analizuoti lankytojų srautus ir didinti svetainės darbo efektyvumą.

Slapukai – tai nedidelis duomenų fragmentas, kurį interneto svetainės serveris įrašo jūsų kompiuterio kietajame diske kaip mažą tekstinę bylą. Šios bylos naudojamos duomenų apie vartotoją registravimui. Slapukai svetainę daro labiau funkcionalia, nes saugo informaciją apie vartotojo prioritetus.

Vartotojas, naudodamasis šia svetaine, sutinka su „AUDORES“ duomenų tvarkymo politika. Jeigu bus nuspręsta pakeisti šią privatumo politiką, atitinkami pakeitimai bus pateikti šiame puslapyje tokiu būdu, kad vartotojas visuomet tiksliai žinotų, kokia informacija yra renkama, kaip ji naudojama ir kada ji gali būti paviešinta.

Norėdami išjungti slapukus, vadovaukitės naršyklės nustatymų pakeitimo instrukcijomis. Atkreipiame dėmesį, kad išjungus slapukus kai kurios svetainės funkcijos gali veikti netinkamai.

Duomenų saugumas, saugojimo vieta ir pateikimas

Klientų registras yra saugiame „AUDORES“ serveryje ir jį gali pasiekti tik tie, kuriems suteiktos specialios naudotojo teisės.

„AUDORES“ įsipareigoja neparduoti, nesiekti naudos, neišnuomoti ir jokiu kitu būdu neatskleisti naudotojo asmens informacijos bet kuriems tretiesiems asmenims už bendrovės ribų. Klientui pareikalavus, jam leidžiama susipažinti su savo duomenimis ir atitinkamai juos koreguoti.

Registro aprašymas pagal Asmens duomenų įstatymą saugomas „AUDORES UAB“ adresu: J. Kazlausko g. 21, LT-08314, Vilnius.

Baigiamosios nuostatos

„AUDORES“ daro viską, kas įmanoma, kad klientų asmens duomenys būtų apsaugoti. Svetainėje gauta informacija naudojama tam, kad būtų galima maksimaliai palengvinti paieškos ir pirkimo įforminimo procesą svetainėje ir užtikrinti vartotojui aukščiausią aptarnavimo kokybę.

Visus su Privatumo politika susijusius klausimus ir atsiliepimus prašome siųsti info@audores.lt.