Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Restoranų įranga

Šioje kategorijoje pristatoma profesionali ir kokybiška restoranų įranga, skirta kavinėms, viešbučių restoranams ir kitoms viešojo maitinimo įstaigoms. Mūsų asortimentą sudaro šaldymo įranga, indų plovimo įranga, maisto paruošimo įranga, kepimo įranga, maisto šildymo įranga. Čia taip pat rasite įrenginių picerijoms, kebabinėms, barams ir įvairių nerūdijančio plieno gaminių.

Šaldymo įranga

Šaldymas – pagrindinis maisto saugojimo sprendimas maitinimo pramonėje. Siūlome platų pirmaujančių pasaulio gamintojų įrangos pasirinkimą: ingredientų vitrinų, ledo generatorių, mini barų, saladečių, smūginių šaldiklių, suši vitrinų, šaldymo dėžių, šaldytuvų, šaldiklių, šaldomų stalų ir kt.

Maisto paruošimo įranga

Mūsų siūlomas maisto gaminimo įrangos asortimentas atitinka kiekvienos profesionalios virtuvės poreikius. Tai kokybiškos bulviaskutės, daržovių pjaustyklės, dešrų kimštuvai, faršo maišyklės, kaulų pjūklai, makaronų gamybos mašinos, mėsmalės, vakumatoriai, mikseriai, maišyklės ir kt.

Kepimo įranga

Mes žinome, kaip svarbu įrengti profesionalią virtuvę parenkant patikimiausią įrangą. Kokybiški cirkuliatoriai, indukcinės viryklės, gruzdintuvės, dujinės viryklės, kepimo plokštumos, konvekcinės krosnys, lavos akmenų griliai, makaronų ir ryžių viryklės – visa tai ir dar daugiau rasite mūsų asortimente.

Maisto šildymo įranga

Mums svarbu, kad galėtumėte maistą kuo ilgiau išlaikyti šviežią, šiltą ir tinkamą valgyti čia ir dabar. Pas mus galite įsigyti patikimos ir kokybiškos maisto šildymo įrangos: lėkščių, puodelių šildytuvų, elektrinių marmitų, mikrobangų krosnelių, šildomų spintelių, stalčių, padėklų, lempų, vitrinų ir kt.

Indų plovimo įranga

Indų plovimo įranga – viena svarbiausių profesionalios virtuvės dalių, užtikrinančių aukščiausius higienos standartus. Kokybiškos stiklo indaplovės, pobarinės indaplovės, kupolinės indaplovės, tunelinės indaplovės, riebalų gaudyklės, sterilizatoriai ir kiti indų plovimo įrenginiai padės Jums nuolat išlaikyti virtuvėje spindinčią švarą.

Baro įranga

Jei savo restorane, kavinėje, picerijoje ar bare rūpinatės gėrimais, pasirūpinkite ir patogiu bei kokybišku jų gamybos procesu. Šį tikslą pasiekti Jums padės mūsų siūlomi kavos aparatai ir malūnai, kokteilinės, ledo smulkintuvai, sulčiaspaudės, sulčių dalytuvai, virduliai, perkolatoriai, baro blenderiai ir kiti įrenginiai.

Picerijų įranga

Tikriausiai puikiai žinote, kad geriausia picerija yra ta, kurioje darbas vyksta operatyviai, o skaniausia pica yra tokia, kokios negali pasigaminti namuose. Tad siūlome Jums patikimą visą picerijoms reikalingą įrangą: picų krosnis, picų presus, picų stalus, tešlos kočiokles, spiralines maišykles ir kt.

Lauko prekybos įranga

Jei prekiaujate lauke ir aktyviai ieškote lauko prekybos įrangos, rinkitės ją iš mūsų asortimento. Mūsų parduotuvėje už konkurencingą kainą galite įsigyti blynkepių, cukraus vatos aparatų, dujinių degiklių, šerbeto gamybos ir spragėsių aparatų, riešutų skrudintuvų, šokolado fontanų, vaflinių ir kt.

Kebabinių įranga

Savo klientams ne tik siūlome įsigyti visą reikalingą įrangą, bet ir konsultuojame kebabinių įrengimo klausimais. Mūsų asortimente rasite patikimos ir praktiškos kebabinių įrangos: dujinių ir elektrinių kebabų grilių, specialių kebabų mėsai pjaustyti skirtų peilių, kontaktinių grilių ir kitų įrenginių.

Maisto laikymo ir gabenimo įranga

Maisto laikymas ir transportavimas yra svarbus siekiant ilgą laiką išlaikyti jo kokybę ir tinkamą temperatūrą. Savo parduotuvėje siūlome tik kokybiškus sprendimus maistui laikyti ir gabenti. Pas mus už konkurencingą kainą galite įsigyti GN indų, transportavimo krepšių ir kitų gaminių.

Virtuvės reikmenys

Rinkitės virtuvės įrangą, pagamintą tik iš itin aukštos kokybės medžiagų, įskaitant nerūdijantį plieną, aliuminį ir ketų. Nesvarbu, ar Jums reikalingi katilai, puodai, nesvylančios keptuvės, peiliai, šakutės, šaukšteliai ar kepimo indai – mūsų parduotuvėje rasite viską, ko Jums gali prireikti profesionalioje virtuvėje.

Nerūdijančio plieno gaminiai

Nerūdijančio plieno gaminius ne tik patogu naudoti, bet ir itin lengva prižiūrėti bei plauti. Kadangi jie yra atsparūs deformacijoms ir ilgaamžiai, šie gaminiai tapo labai populiarūs. Pas mus galite įsigyti iš nerūdijančio plieno pagamintų lentynų, stalų, stelažų, stovų, vežimėlių ir kitų gaminių.