Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Restoranų įranga

Šioje kategorijoje pristatoma profesionali ir kokybiška restoranų įranga, skirta kavinėms, viešbučių restoranams ir kitoms viešojo maitinimo įstaigoms. Mūsų asortimentą sudaro šaldymo įranga, indų plovimo įranga, maisto paruošimo įranga, kepimo įranga, maisto šildymo įranga. Čia taip pat rasite įrenginių picerijoms, kebabinėms, barams ir įvairių nerūdijančio plieno gaminių.

Šaldymo įranga

Kokybiška maisto šaldymo įranga užtikrina maisto šviežumą, maistingumą ir ingredientų kokybę. Profesionalūs ledui ruošti ar maistui vėsinti ir šaldyti skirti įrenginiai taip pat mažina Jūsų verslo energijos išlaidas. Mūsų asortimente – šaldytuvai, šaldikliai ir smūginiai šaldikliai, ledo generatoriai, ingredientų vitrinos, suši vitrinos, šaldomi stalai, saladetės, mini barai, šaldomi kambariai ir kita įranga. Visi šie įrenginiai yra sumontuoti patikimiausių pasaulio gamintojų. Padėsime pritaikyti įrangą Jūsų poreikiams, kad džiaugtumėtės jos kokybe ir ilgaamžiškumu.

Maisto paruošimo įranga

Profesionali maisto paruošimo įranga pagreitina virtuvės darbą, kad gamintumėte ir klientus aptarnautumėte efektyviau. Bulviaskutės, daržovių pjaustyklės, mėsmalės, dešrų kimštuvai, faršo maišyklės, kaulų pjūklai, makaronų gamybos mašinos, vakuumatoriai, mikseriai, maišyklės, svarstyklės, termometrai ir kiti aparatai padeda paprastai bei be rūpesčių paruošti ingredientus, reikalingus maisto gamybai. Atrinkome kokybiškiausią įrangą, tiekiamą žinomų gamintojų, kad įrenginius patogu ir saugu naudoti būtų visiems darbuotojams.

Kepimo įranga

Kokybiška ir patikima kepimo įranga padeda pagaminti tobulus patiekalus, tuo pačiu sumažindama išlaidas, taupydama Jūsų laiką ir gerindama virtuvės darbo efektyvumą. Mūsų asortimente yra visų tipų ir dydžių kepimo įranga – kokybiški cirkuliatoriai, indukcinės viryklės, gruzdintuvės, dujinės viryklės, kepimo plokštumos, konvekcinės krosnys, lavos akmenų griliai, makaronų, ryžių viryklės, griliai ir kiti įrenginiai. Įsigiję AUDORES atrinktus įrenginius, galite pasitikėti kepimo temperatūros tikslumu ir visus patiekalus gaminti su malonumu.

Maisto šildymo įranga

Maisto šildymo įrenginiai neleidžia patiekalams atvėsti, prarasti maistinių bei skoninių savybių ir palaiko jų estetišką išvaizdą. Mūsų el. parduotuvėje rasite kokybišką maisto šildymo įrangą, kurią mums tiekia lyderiaujantys gamintojai. Čia – sriubos marmitai, bulvyčių pašildytuvai, šildomos spintelės, šildomos lempos, šildomos vitrinos, elektriniai marmitai, mikrobangų krosnelės ir kt. AUDORES padės rasti tinkamiausius sprendimus Jūsų viešbučiui ar restoranui, tad jei turite klausimų dėl virtuvės komplektavimo – kviečiame kreiptis. 

Indų plovimo įranga

Aukščiausius higienos reikalavimus įgyvendinti padeda profesionali indų plovimo įranga. AUDORES parduotuvėje rasite skirtingų rūšių, įvairiems poreikiams pritaikomas profesionales indaploves. Pavyzdžiui, kupolinės ir tunelinės indaplovės itin greitai išplauna virtuvės indus bei įrankius, pobarinės indaplovės užtikrina našų virtuvės darbą, o pobarinės stiklo indaplovės padeda taures ir stiklines išvalyti be priekaištų. Mūsų asortimente – ir riebalų gaudyklės, sterilizatoriai, spaudiminiai dušai ir kt. Išsirinkite tinkamiausią indų plovimo įrangą su AUDORES.

Baro įranga

Profesionali baro įranga yra nepamainoma  kavinėse, baruose, restoranuose, picerijose ir kitose maitinimo įstaigose. Mūsų asortimente – platus reikalingiausių baro įrenginių, skirtų kavai, kokteiliams ir kitiems gėrimams ruošti, pasirinkimas. Tarp jų – kavos aparatai ir malūnai pupelėms malti, virduliai, sulčiaspaudės, sulčių dispenseriai, kokteilinės, ledo smulkintuvai, perkolatoriai, baro blenderiai ir kiti įrenginiai. Aukštos kokybės įrenginiai, kuriuos atrinko mūsų ekspertai, yra ilgaamžiai, kokybiški, lengvai plaunami ir saugūs naudoti kasdien.

Picerijų įranga

Gardžiai picai pagaminti reikalinga profesionali ir kokybiška įranga. Ją įsigyti galite AUDORES parduotuvėje. Tiekiame visą picerijos virtuvei reikalingą įrangą – nuo įrenginių tešlai gaminti iki reikmenų picoms gabenti. Mūsų el. parduotuvėje – picų krosnys, picų stalai, tešlos kočioklės, spiralinės tešlos maišykles ir picų gamybai skirti reikmenys. Mes pasitikime picos gimtinėje, Italijoje, gimstančių įrenginių kokybe, todėl mums įrangą tiekia garsūs italų gamintojai: „Cuppone“, „GGF“, „PizzaGroup“, „Fimar“, „Sudforni“, ir kiti.

Lauko prekybos įranga

Lauko prekybos įranga turi būti ypatingai patikima ir tvirta, nes ji naudojama įvairiomis sąlygomis – keičiantis oro temperatūrai, plieskiant saulei, esant stipriam vėjui ar drėgmei. AUDORES parduotuvėje prekiaujame tik patikrinta lauko prekybos įranga. Mūsų asortimente – patikimiausių pasaulio gamintojų lauko įrenginiai: blynkepės, cukraus vatos aparatai, šerbeto gamybos ir spragėsių aparatai, riešutų skrudintuvai, šokolado fontanai, vaflinės, dujiniai degikliai ir kt. įrenginiai. Visi jie – ilgaamžiai ir patogūs, kad Jūsų lauko prekyba būtų sėkminga.

Kebabinių įranga

Jei planuojate atidaryti kebabinę, AUDORES parduotuvėje rasite visą reikalingą įrangą. Rinkdamiesi tiekėjus, prioritetą teikiame kokybei, praktiškumui ir saugumui. Taigi, mūsų asortimente – kokybiški dujiniai ir elektriniai kebabų griliai, kebabų mėsos peiliai, kontaktiniai griliai ir kiti kebabinėms reikalingi įrenginiai. Padėjome įkurti ne vieną tokį greitojo maisto restoraną, todėl galime pakonsultuoti renkantis įrangą ir, esant poreikiui, apmokyti ja naudotis, kad savo veiklą pradėtumėte greitai ir sklandžiai.

Maisto laikymo ir gabenimo įranga

Maistas į namus – vis dažnesnis restoranų pajamų šaltinis. Todėl verta rinktis kokybišką maisto laikymo ir gabenimo įrangą, kuri užtikrina, kad virtuvėje dirbti būtų patogu, o gabenant maistą jis išlaikytų temperatūrą ir išvaizdą. GN indai ingredientų laikymui restorano virtuvėje, maisto pristatymui skirti transportavimo krepšiai, termo dėklai ir RVASVT standartus atitinkančios termo dėžės. Su mūsų komandos atrinkta įranga dirbkite patogiai, o prireikus, maistą savo klientams pristatykite efektyviai.

Virtuvės reikmenys

Visi dirbantys su maistu sutars, kad svarbu, jog virtuvės reikmenys būtų pagaminti iš žmogui ir aplinkai draugiškų medžiagų, o jais naudotis būtų saugu ir patogu. AUDORES asortimente – tik itin aukštos kokybės, toksinių medžiagų neišskiriantys nerūdijančio plieno, aliuminio ir ketaus virtuvės reikmenys: puodai, nesvylančios keptuvės, peiliai, šakutės, šaukšteliai ir kepimo indai. Juos įsigyjame iš patikimiausių tiekėjų ir taip užtikriname, kad savo profesionalios virtuvės reikmenimis naudotumėtės ilgą laiką.

Nerūdijančio plieno gaminiai

Nerūdijančio plieno ilgaamžiškumas ir atsparumas deformacijai bei rūdims nulėmė, jog ši medžiaga dominuoja profesionaliose virtuvėse. Nerūdijančio plieno paviršiai yra lengvai prižiūrimi, juos paprasta valyti ir plauti. AUDORES parduotuvėje – nerūdijančio plieno stalai ir lentynos, stelažai, stovai, nerūdijančio plieno plautuvės, vežimėliai, gartraukiai ir baro įranga. Pasirūpinę nerūdijančio plieno įranga savo restoranui, kavinei ar kitai įstaigai, užtikrinsite, kad rūpintis Jūsų virtuvės švara būtų paprasta.