Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Restoranų įranga

Indų plovimo įranga

Indų plovimo įranga – viena svarbiausių profesionalios virtuvės dalių, užtikrinančių aukščiausius higienos standartus. Kokybiškos stiklo indaplovės, pobarinės indaplovės, kupolinės indaplovės, tunelinės indaplovės, riebalų gaudyklės, sterilizatoriai ir kiti indų plovimo įrenginiai padės Jums nuolat išlaikyti virtuvėje spindinčią švarą.

Pobarinės indaplovės stiklui

Tai puikus pasirinkimas norintiems greito ir kokybiško rezultato. Pobarinės indaplovės stiklui yra kompaktiškos, ekonomiškos ir patogios naudoti. Šie įrenginiai patikimai tarnaus Jums ilgus metus, o Jūsų stikliniai indai visuomet bus idealiai švarūs.

Pobarinės indaplovės

Patikimų gamintojų pobarinės indaplovės įvairioms komercinėms virtuvėms. Užtikrina aukščiausius higienos standartus ir našų virtuvės darbą. Pagamintos iš kokybiškų medžiagų, ilgaamžės, patogios naudoti ir paprastos prižiūrėti.

Kupolinės indaplovės

Šios universalios ir funkcionalios kupolinės indaplovės leidžia itin greitai plauti įvairius indus ir virtuvės įrankius. Tinkamos didelėms maitinimo įstaigoms, kuriose aptarnaujamas didelis klientų skaičius.

Puodų, katilų, keptuvių ir skardų indaplovės

Su šiomis itin didelės talpos indaplovėmis galite plauti ne tik indus, bet ir kitus virtuvės įrankius. Šie prietaisai gali greitai išplauti ir nusausinti šimtus įvairių puodų, keptuvių, dubenėlių, katilų ir kt.

Tunelinės indaplovės

Galingos tunelinės indaplovės yra vienas iš greičiausių indų plovimo sprendimų. Tai indaplovės, užtikrinančios patikimą plovimą ir išplaunančios ypatingai daug indų. Be to, jomis paprasta ir patogu naudotis.

Vandens minkštintuvai

Kad indaplovė tarnautų kuo ilgiau, turite pasirūpinti tinkamu vandens minkštintuvu. Šis universalus įrenginys užkirs kelią kalkių susidarymui ir pagerins Jūsų indaplovės darbo efektyvumą.

Indaplovių kasetės

Kad indaplovėje esantys indai būtų saugūs, svarbu juos tinkamai sudėti. Siūlome universalių ir specializuotų indaplovių kasečių, kurios padės saugiai plauti ir laikyti įvairius dūžtančius indus plovimo metu.

Riebalų gaudyklės

Riebalų gaudyklės sulaiko riebalus, kurie išsiskiria kartu su maisto gaminimo metu susidarančiomis nuotekomis. Naudokite šį prietaisą, kad apsaugotumėte vamzdžius nuo trukdžių ir užsikimšimo.

Spaudiminiai dušai

Prieš paruošdami indus įdėti į indaplovę, užtikrinkite maksimalų jų plovimą. Spaudiminiu dušu praskalautus indus indaplovė išplaus kur kas efektyviau ir Jūsų indai suspindės ypatinga švara.

Sterilizatoriai

Šis įrenginys yra privalomas kiekvienoje profesionalioje virtuvėje. Apsaugokite savo peilius nuo bakterijų naudodami mūsų siūlomus peilių sterilizatorius, kurie garantuos Jūsų virtuvės įrankių švarą.