Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Virtuvės projektavimas

Pasirūpinsime restorano, kavinės, picerijos ar kitos maitinimo įstaigos virtuvės technologiniu planu, kuris atitiks visus higienos normų reikalavimus. Pasiūlysime Jums visus reikalingus patalpų (sandėliavimo, buitinių, gamybinių ir kt.) brėžinius ir įrenginių išdėstymo technologinius planus. Mūsų specialistai taip pat paruoš techninės įrangos prijungimo prie elektros, dujų, vandentiekio ir kanalizacijos sistemų planus.

Virtuvės projektavimas 1

Technologinis planas su patalpų eksplikacija

Pateikiamas racionalus patalpų išplanavimas, nuosekliai einantis nuo sandėliavimo, pirminio apdirbimo, terminio apdirbimo iki išdavimo į lankytojų salę. Nustatomi optimalūs ir proporcingi sandėliavimo, gamybinių ir pagalbinių patalpų dydžiai. Paruošiama patalpų eksplikacija su plotais.

PDF planas
Virtuvės projektavimas 2

Gamybinių zonų planas

Pateikiamas pagrindinės gamybinės patalpos zonavimas – optimalus suskirstymas į zonas atskiroms operacijoms atlikti: ruošti pusgaminiams, termiškai apdoroti, inventoriui ir indams plauti, patiekalams serviruoti ir t.t.

PDF planas
Virtuvės projektavimas 3

Technologinių srautų planas

Pateikiamas žaliavų, pusgaminių, šaltų, karštų, saldžių paruoštų patiekalų, nešvarių-švarių stalo indų, personalo ir kitų srautų planas. Tinkamas technologinių srautų paskirstymas užkerta kelią kryžminės taršos susidarymui.

PDF planas
Virtuvės projektavimas 4

Technologinių įrangos ir baldų žiniaraštis

Pateikiama visų pagrindinių terminio apdorojimo įrangos, šaldymo technikos, stalų, plautuvių, plovimo įrangos ir pagalbinės įrangos bei baldų techninė specifikacija su pagrindinėmis techninėmis charakteristikomis, nurodoma pozicija brėžinio plane bei kiekis.

PDF planas
Virtuvės projektavimas 5

Elektros privedimo taškų planas

Pateikiamas visų technologinės įrangos pajungimo prie el. tinklo taškų planas, nurodant tikslią vietą, aukštį ir galingumą Taip pat nurodomi el. tinklo taškai kilnojamai virtuvinei ir baro įrangai – laisvai pastatomai smulkiai virtuvinei technikai.

PDF planas
Virtuvės projektavimas 6

Vandens privedimo, nuotekų nuvedimo taškų planas

Pateikiamas visų technologinės įrangos pajungimo prie geriamojo vandens taškų planas, nurodant tikslią vietą, aukštį ir vamzdžių diametrą. Taip pat nurodomi visi nuotekų nuvedimo taškai, vamzdžių diametrai. Pateikiamas numatomas šalto / karšto vandens suvartojimo kiekis ir pirminio valymo įrenginio našumas.

PDF planas
Virtuvės projektavimas 7

Technologinio vėdinimo planas

Paskaičiuojamas ir pateikiamas nutraukiamo nuo technologinių įrenginių oro kiekis, parenkami oro nutraukimo gaubtai, brėžinyje nurodoma jų kabinimo vieta.

PDF planas
Virtuvės projektavimas 8

Sienų brėžinys su matmenimis

Pateikiamas gamybinės ir sandėliavimo zonos planas su sienų bei durų pririšimu, matmenimis. Pateikiamas rekomenduojamas sienų ir pertvarų apdailos medžiagiškumas.

PDF planas

Susisiekite!