Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Apsipirkimo gidas

„Audores.lt“ – el. parduotuvė, siūlanti didžiausią Lietuvoje maitinimo įstaigoms skirtų įrenginių asortimentą. Čia rasite viską, ko gali prireikti įrengiant ar atnaujinant restoraną, kavinę, piceriją, barą ar kitą maitinimo įstaigą.

„Audores.lt“ kviečia lengvai išsirinkti norimą įrenginį ir greitai, vos per 1 minutę, apsipirkti internetu. Kviečiame išbandyti ir įsitikinti tuo patiems!

Norėdami įsigyti įrenginį, pirmiausia pasirinkite norimą kategoriją skiltyje „Restoranų įranga“. Jei, pavyzdžiui, ieškote šaldiklio, rinkitės Šaldymo įrangą, o jei planuojate įsigyti viryklę ar krosnį, pasirinkite Kepimo įrangą.

Atsidarę pasirinktą kategoriją, kairėje pusėje matysite siūlomų įrenginių asortimentą. Pasirinkę įrenginį, galite peržiūrėti visą mūsų turimą asortimentą arba pasinaudoti detalesne paieška pasirinkę kairėje pusėje esančius parametrus. Siūloma galimybė peržiūrėti įrenginius pagal gamintoją, kainą, tipą, talpą, kategoriją ir kt. Tai itin patogu skubantiems, ieškantiems konkretaus gamintojo įrangos ar turintiems labai tiksliai apibrėžtą biudžetą.

Radę Jus dominantį įrenginį, įsidėkite jį į krepšelį, atlikite mokėjimą ir laukite, kol prekė bus Jums pristatyta. Jei netenkina prekės kaina, prieš pirkdami turite galimybę pasiūlyti savo kainą. Visai įsigytai įrangai taikoma 12 mėn. garantija. Plačiau apie garantines sąlygas ir atvejus, kai garantija netaikoma galite pasiskaityti čia.

Jei apsiperkant prireikė pagalbos ar kilo klausimų, pastebėjimų, rašykite mums el. paštu info@audoresbaltic.lt ir mes padarysime viską, kad apsipirkimas el. parduotuvėje „Audores.lt“ būtų kuo sklandesnis ir malonesnis.

Linkime patogaus apsipirkimo ir įkvepiančių darbų virtuvėje!
Detali apsipirkimo instrukcija – vaizdo klipe.