Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Nerūdijančio plieno gaminiai

Nerūdijančio plieno gaminiai 1

Nestandartiniai gaminiai profesionalioms virtuvėms

Kuriant restoraną, kavinę, barą ar kitą maitinimo įstaigą, neretai į pagalbą pasitelkiama nestandartinės įrangos gamyba. Tai galimybė susikurti norimą restoraną bet kurioje vietoje prie jos taikant ir derinant reikiamo dydžio ir dizaino nerūdijančio plieno gaminius: stalus indaplovėms, baro įrangą, darbo stalus, įvairias lentynas ir t. t.

Specialiai komercinėms virtuvėms skirtų nerūdijančio plieno gaminių privalumai:

 • atsparūs korozijai, todėl nereikalingas joks papildomas padengimas ar kita apsauga;
 • atsparūs tiek aukštai, tiek žemai temperatūrai, labai gerai pasipriešina „terminiam šokui“ – greitam ir žymiam temperatūrų pokyčiui;
 • visiškai netoksiški, neabsorbuoja maisto medžiagų, su kuriomis liečiasi, ir įvairių cheminių ploviklių ar valiklių, kuriais yra valomi;
 • kietas ir lygus paviršius puikiai ir lengvai nuvalomas nuo pašalinių medžiagų ir padeda išlaikyti aukštus higienos reikalavimus;
 • tinkamai prižiūrimi tokie įrenginiai išlaiko spindintį ir ryškų paviršių netgi po ilgo naudojimo.

UAB „Audores“, bendradarbiaudama su profesionaliais gamintojais, siūlo klientams individualius jų poreikius atitinkančių kokybiškų gaminių ir taip prisideda prie įmonės veiklos efektyvumo bei prestižo didinimo.

Nerūdijančio plieno gaminiai 2

Poreikių išsiaiškinimas

Bet kokio nestandartinio gaminio užsakymas prasideda nuo kliento poreikių išsiaiškinimo ir konsultacijų. Tai vienas svarbiausių darbo etapų, kurio metu siekiame ne tik suprasti, kokie kliento lūkesčiai, bet ir išsamiau susipažinti su jo darbo specifika bei kasdienybe, kad galėtume pasiūlyti itin patogių, praktiškų ir geriausiai poreikius atitinkančių gaminių.

Be to, verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad gamybos procese taikome modernias technologijas, dažnai jas tobuliname, sekame naujoves ir pasaulines tendencijas, nes sparčiai besivystančios technologijos ir gebėjimas išnaudoti jas gamyboje suteikia klientui galimybę gauti iš tiekėjo itin aukštos kokybės prekę.

Svarbu pabrėžti ir tai, kad visi mūsų gaminiai yra itin tvirti ir ilgaamžiai, lengvai prižiūrimi ir valomi, taip pat estetiški ir ekonomiški. Tai užtikrina nerūdijantis plienas, kurį naudojame gamybos procese.

Nerūdijančio plieno gaminiai 3

Projektavimas ir brėžiniai

Išsiaiškinus kliento poreikius ir išsamiai aptarus visas detales, pradedami pirmieji gamybos darbai. Bendradarbiaudami su profesionalių inžinierių, architektų, dizainerių komanda, paruošiame ir pateikiame klientui visus reikalingus projektus ir brėžinius, o prireikus pasiūlome ir 3D brėžinių.

Aptardami ir derindami gaminių charakteristikas, stengiamės atsižvelgti į šiuos pagrindinius kriterijus:

 • patikimumas,
 • lengva priežiūra,
 • paprastas naudojimas,
 • energiją taupančių ir pažangių technologijų naudojimas,
 • saugumas naudojant,
 • kaina.
Nerūdijančio plieno gaminiai 4

Gaminių pristatymas ir montavimas

Kai nestandartinės įrangos gamyba baigta, laukia kitas žingsnis – gaminių pristatymas ir sumontavimas. Su mumis šie darbai vyksta sklandžiai ir operatyviai. Be to, klientams pasiūlome dar daugiau: jie konsultuojami iškilus klausimų, o prireikus atnaujinti restoraną ar išplėsti jų tinklą, nesunkiai prideriname gaminius prie jau esamos infrastruktūros bei kuriamo stiliaus.

Susisiekite!