Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Nerūdijančio plieno gaminiai

Nerūdijančio plieno ilgaamžiškumas ir atsparumas deformacijai bei rūdims nulėmė, jog ši medžiaga dominuoja profesionaliose virtuvėse. Nerūdijančio plieno paviršiai yra lengvai prižiūrimi, juos paprasta valyti ir plauti. AUDORES parduotuvėje – nerūdijančio plieno stalai ir lentynos, stelažai, stovai, nerūdijančio plieno plautuvės, vežimėliai, gartraukiai ir baro įranga. Pasirūpinę nerūdijančio plieno įranga savo restoranui, kavinei ar kitai įstaigai, užtikrinsite, kad rūpintis Jūsų virtuvės švara būtų paprasta.

Gartraukiai

Užtikrinkite patogią ir saugią darbo aplinką, naudodamiesi geriausių gamintojų gartraukiais. Visi įrenginiai gaminami tik iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno.

Stalai

Mūsų asortimente rasite didelį nerūdijančio plieno stalų pasirinkimą. Jie pagaminti iš aukštos kokybės ir lengvai valomos medžiagos bei leidžia išlaikyti efektyviai veikiančią virtuvę.

Stalai su plautuvėmis

Naudodami nerūdijančio plieno plautuves, palaikykite indus ir maisto ruošimo įrangą itin higieniškus. Geriausių gamintojų įranga – tai kokybiška konstrukcija ir patikimumas.

Stalai prie indaplovių

Praktiški bei ilgaamžiai nerūdijančio plieno stalai prie indaplovių, puikiai papildys Jūsų darbo erdvę virtuvėje. Asortimente rasite įvairių dydžių, ilgių, su plautuve ar papildoma lentyna.  

Vežimėliai

Šie komerciniai vežimėliai puikiai tinka restoranams, barams, kavinėms, svetingumo ir sveikatos priežiūros sektoriams. Šie gaminiai pasižymi ypatingu patvarumu ir patikimumu.

Stovai

Konvekcinių krosnių, indaplovių, picų krosnių, kepimo plokštumų ir kitų įrenginių firminiai stovų rinkiniai yra specialiai pritaikyti ir skirti stabilumui bei patikimumui užtikrinti.

Stelažai

Užtikrinkite, kad Jūsų sandėliavimo patalpose būtų patogu laikyti šviežią maistą ar kitus produktus. Naudodamiesi lentynomis, sutaupysite vietos ir išlaikysite nepriekaištingą tvarką.

 

Sieninės lentynos

Sieninės lentynos puikiai papildys Jūsų virtuvės darbo erdvę. Montavimas prie sienos leis pasirinkti norimą bei patogią vietą darbui, o nerūdijančio plieno konstrukcija garantuos lengvą lentynų priežiūrą bei higieną.  

Rankų plautuvės

Naudokite pirmaujančių gamintojų itin aukštos kokybės rankų plovimo plautuves. Šie praktiški įrenginiai puikiai tinka naudoti bet kurioje komercinėje virtuvėje.

Baro įranga

Nerūdijančio plieno asortimente galite išsirinkti įvairią kokybišką ir ilgaamžę barui skirtą įrangą: kasečių stalą su rėmu, kokteilių plaktuvo stalą, stalą ledui su lentyna, vandens surinkimo stalą ar stalčiuką kavamalei.