Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS

Apie mus

Mūsų partneriai – tai, kuo mes pasitikime. Tai daugiau nei 200 maisto pramonei skirtos įrangos gamintojų. Esame oficialūs jų atstovai, todėl savo klientams galime pasiūlyti platų asortimentą šiuolaikiškų aukščiausios kokybės gaminių.

Šios tarptautinės kompanijos – tai savo srities lyderės, kurių prekių ženklus žino ir įrenginius renkasi daugybė klientų visame pasaulyje.

Daugiau nei 10 000 klientų – tai, ką mes gerbiame. Mūsų paslaugas jau pasirinko daugybė restoranų, kavinių, valgyklų, kepyklų, picerijų, viešbučių, greitojo maisto užkandinių, kebabinių, kaimo turizmo sodybų ir maisto prekių parduotuvių.

Mūsų verslo koncepcija pagrįsta sąžininga ir efektyvia veikla, didelį dėmesį skiriant individualiems klientų poreikiams ir siekiant maksimaliai efektyvių sprendimų.

Lyderystė– tai, ko mes siekiame. Mūsų tikslas – tapti Jungtinės Karalystės ir Baltijos šalių maitinimo paslaugų sektorių lyderiu. Siekiame įrodyti, kad esame geriausi rinkoje, ir darome viską, kad mūsų vardas būtų siejamas su aukščiausia kokybe.

Esame sėkmingai dirbanti tarptautinė kompanija, todėl vienas iš svarbiausių mūsų veiklos tikslų – aktyvi eksporto plėtra ir pripažinimas tarptautiniu mastu.

Atsakomybė, sąžiningumas, ilgalaikė partnerystė ir klientų pasitikėjimas – tai, kuo mes tikime. Esame tikri, kad visa tai prisideda prie sėkmingų darbų, atveria naujų galimybių ir yra klestinčio bei perspektyvaus verslo garantas.

Tai mūsų vertybės, kuriomis visuomet vadovaujamės siekdami pagrindinio tikslo – nepriekaištingai pildyti partnerių lūkesčius ir tenkinti klientų poreikius.