Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Baro įranga

Profesionali baro įranga yra nepamainoma  kavinėse, baruose, restoranuose, picerijose ir kitose maitinimo įstaigose. Mūsų asortimente – platus reikalingiausių baro įrenginių, skirtų kavai, kokteiliams ir kitiems gėrimams ruošti, pasirinkimas. Tarp jų – kavos aparatai ir malūnai pupelėms malti, virduliai, sulčiaspaudės, sulčių dispenseriai, kokteilinės, ledo smulkintuvai, perkolatoriai, baro blenderiai ir kiti įrenginiai. Aukštos kokybės įrenginiai, kuriuos atrinko mūsų ekspertai, yra ilgaamžiai, kokybiški, lengvai plaunami ir saugūs naudoti kasdien.

Kokteilinės

Profesionalams skirtos kokteilinės taupo laiką ir leidžia pagaminti išskirtinio skonio kokteilių. Mūsų asortimente rasite viengubų, dvigubų ir trigubų „Fama“, „Santos“, „Hamilton“ ir kt. modelių.

Baro blenderiai

Mūsų asortimente rasite kokybiškų baro blenderių, skirtų įvairiems ingredientams trinti, smulkinti ir maišyti. Be to, turime daugiafunkcių prietaisų, atliekančių ir maišytuvo, ir sulčiaspaudės, ir ledo smulkintuvo funkciją.

Sulčiaspaudės

Mūsų asortimentą sudaro specializuotos geriausių gamintojų citrusinės ir centrifuginės profesionalios sulčiaspaudės bei daugiafunkciai ir mechaniniai įrengimai. Patikima įranga išspaudžia vaisių ir daržovių sultis iki paskutinio lašo.

Sulčių dispenseriai

Prekiaujame gaiviųjų gėrimų dalytuvais, padedančiais atšaldyti ir išpilstyti gėrimus. Šie „Santos“, „Ugolini“, įrenginiai yra su nerūdijančio plieno korpusu, todėl atsparūs smūgiams ir ilgaamžiški.

Kavos aparatai

Profesionalūs ir komerciniai kavos aparatai leis jūsų klientams džiaugtis skania kava, nes ką tik pagamintos kavos kvapas yra vienas iš būdų privilioti klientų. Didelis pasirinkimas iš profesionalių kavos aparatų gamintojų, kaip „Bartscher“, „Bravilor“, „Cime“, „Hendi“ ir „La Scala“.

Kavos malūnai

Kad atsiskleistų tikras kavos skonis, svarbu gerai sumalti pupeles. Mūsų kokybiškus kavos malimo aparatus pristato tokie gamintojai kaip „Fracino“ ir „Santos“. Puikiai tinka kavinėms, barams, restoranams.

Ledo smulkintuvai

Į mūsų asortimentą įeina kokybiški ir tvirti ledo smulkintuvai, specialiai pritaikyti profesionaliam naudojimui. Nesvarbu, ar maišote kokteilius, ar vaisius, ar smulkinate ledą, jie tam puikiai tiks.

Virduliai

Karšto vandens dalytuvai tinkami mobilioms maitinimo įstaigoms ir vietoms, kuriose yra ribotas karštas vanduo. Tai prietaisai, skirti palaikyti dideliam kiekiui karšto vandens kavai, arbatai ar kt.

Perkolatoriai

Kavinėms, barams, restoranams ir kitoms maitinimo įstaigoms siūlome platų profesionalių perkolatorių asortimentą. Atsižvelgę į savo poreikius, pasirinkite Jums reikiamą talpą ir galingumą.

Termosai

Kavinėms, barams, restoranams ir kitoms maitinimo įstaigoms siūlome platų profesionalių termosų asortimentą. Atsižvelgę į savo poreikius, pasirinkite Jums reikiamą talpą, dydį.