Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Maisto paruošimo įranga

Profesionali maisto paruošimo įranga pagreitina virtuvės darbą, kad gamintumėte ir klientus aptarnautumėte efektyviau. Bulviaskutės, daržovių pjaustyklės, mėsmalės, dešrų kimštuvai, faršo maišyklės, kaulų pjūklai, makaronų gamybos mašinos, vakuumatoriai, mikseriai, maišyklės, svarstyklės, termometrai ir kiti aparatai padeda paprastai bei be rūpesčių paruošti ingredientus, reikalingus maisto gamybai. Atrinkome kokybiškiausią įrangą, tiekiamą žinomų gamintojų, kad įrenginius patogu ir saugu naudoti būtų visiems darbuotojams.

Gastronominės pjaustyklės

Kompaktiško dizaino kokybiškos gastronominės pjaustyklės puikiai supjausto įvairius mėsos gaminius, taip pat ir šaltą mėsą, sūrius bei kt. Pjaustyklės yra tvirtos ir patikimos, patogios valyti ir saugios naudoti.

Pramoninės daržovių pjaustyklės

Asortimente turime aukštos klasės pramoninių daržovių pjaustyklių. Šie įrengimai skirti sumažinti laiką, kurį praleidžiate pjaustydami daržoves. Pasirinkime yra keletas labiausiai vertinamų prekinių ženklų viešojo maitinimo sektoriuje, įskaitant „Robot Coupe“, „Fimar“, „GAM“ ir kt.

Vakuumatoriai

Profesionalioms virtuvėms skirti vakuumatoriai padės ilgiau išlaikyti produktus šviežius ir išsaugos jų maistines savybes. Mūsų asortimente – įvairaus dydžio ir galingumo vakuumatoriai, pagaminti iš kokybiško nerūdijančio plieno, todėl itin tvirti ir patvarūs. 

Pramoninės mėsmalės

Specialiais peiliais mėsa bus susmulkinama iki labai mažų gabalėlių. Naudojant pasirinktus antgalius, galima pasigaminti naminę dešrą, sumaišyti mėsą su įvairiais ingredientais. Šios pramoninės mėsmalės lengvai išrenkamos ir valomos.

Tešlos maišyklės

Nesvarbu, ar esate kavinės, restorano, ar kepyklos savininkas, galite sutaupyti daug laiko ir energijos naudodamiesi profesionaliomis tešlos maišyklėmis. Užtikriname platų asortimentą. 

Rankiniai plakikliai

Plakikliu lengvai išplaksite įvairios konsistencijos masę ir pagaminsite sriubą, kokteilį ar padažą. Mūsų asortimente esantys plakikliai užima nedaug vietos ir yra tinkami naudoti įvairios talpos induose.

Virtuvės blenderiai

Taupykite laiką su šiais galingais ir patikimais virtuvės blenderiais, gebančiais greitai apdoroti didelius produktų kiekius. Jie puikiai tinka gaminant sriubas ar padažus, taip pat smulkinant ledą.

Sūrio tarkos

Sūrio tarkos skirtos pjaustyti didelius kiekius sūrio ant picos, makaronų, meksikietiškų patiekalų ir kt. Šiomis tvirtomis tarkomis itin lengva ir saugu susmulkinti sūrį iki bet kokio norimo dydžio.

Kuteriai

Nesvarbu – turite kavinę, restoraną ar kepyklą. Naudodamiesi profesionaliu maisto produktų smulkintuvu, galite sutaupyti daug laiko ir energijos. Su šiais prietaisais viską padarysite dvigubai greičiau.

Faršo maišyklės

Faršo maišyklės greitai sumaišys pasirinktą mėsą su prieskoniais ir kitais ingredientais. Prietaisų korpusas, įvairaus dydžio maišymo talpos ir tvirti peiliai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

Kaulų pjūklai

Kad ir ką Jums reikia supjaustyti – šviežią ar šaldytą mėsą, žuvį – šie galingi kaulų pjūklai tai padarys paprastai ir greitai. Tinka mėsos ir žuvų parduotuvėms, restoranams, viešbučių virtuvėms ir kt.

Mėsos purentuvai

Šie prietaisai nepakeičiami profesionalioje virtuvėje. Jie puikiai išpurena mėsą ir gerokai palengvina patiekalų iš mėsos gaminimo procesą. Savo prekių asortimente turime rankinių ir elektrinių mėsos purentuvų.

Pakavimo įranga

Prekiaujame aukščiausios kokybės pakavimo bei užlydymo įranga, skirta profesionalioms virtuvėms. Įrenginiais galima fasuoti, pakuoti, užlydyti ir dozuoti įvairius birius, dulkius, skystus ar kitus produktus į maišelius bei vienkartinius indus. 

Makaronų gamybos mašinos

Išskirtinės kokybės šviežių makaronų gaminimo mašinos padės pasigaminti juostinių makaronų, spagečių, lazanijos lakštų ir kt. Taip pat galite įsigyti įvairių formų, su kuriomis išgausite norimą makaronų pavidalą.

Bulviaskutės

Bulves patiekalams su šiomis bulviaskutėmis paruošite per kelias sekundes ir taip sutaupysite nemažai laiko. Asortimente turime įvairaus pobūdžio bulviaskučių, tad tikrai išsirinksite tinkamiausią.

Dešrų kimštuvai

Mūsų siūlomi kokybiški dešrų kimštuvai padės Jums pagaminti skanių naminių dešrų. Prekyboje turime universalių, rankinių ir hidraulinių įrenginių, tinkamų bet kuriai komercinei virtuvei ar skerdyklai.

Plovyklės, centrifugos, džiovintuvai

Šie įrenginiai puikiai išplaus norimus produktus: daržoves, midijas ar kt. Įkaitęs oras tiksliai ir veiksmingai paskirstomas viso džiovinimo metu, todėl produktai džiūsta vienodai ir išlieka traškūs bei maistingi.

Ledų gaminimo aparatai

Šiais prietaisais pagaminsite ledus, šerbetą, šaldytą jogurtą ir kt. Mūsų asortimentą sudaro garsiausių įrangos gamintojų ledų gaminimo aparatai, puikiai tinkantys kavinėms, restoranams ir viešbučiams.

Svarstyklės

Tai būtinas kruopštaus ir reiklaus virtuvės profesionalo įrankis. Šie prietaisai sukurti tiksliai ir greitai sverti maisto produktus. Svarstyklės produkto masę nustato ir rezultatus pateikia elektroniniu būdu.

Termometrai

Tai įrankis, kuris yra būtinas kiekvienai profesionaliai virtuvei. Termometrai yra kokybiški, tiksliai matuoja ir pagaminti iš kokybiškų medžiagų. Galimas įvairus termometrų pasirinkimas šaldytuvams, šaldikliams, maistui ir pan.