Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUDORES > Restoranų įranga>Picerijų įranga

Picerijų įranga

Tikriausiai puikiai žinote, kad geriausia picerija yra ta, kurioje darbas vyksta operatyviai, o skaniausia pica yra tokia, kokios negali pasigaminti namuose. Tad siūlome Jums patikimą visą picerijoms reikalingą įrangą: picų krosnis, presus, stalus, tešlos kočiokles, maišykles ir kt.

Picų krosnys

Krosnis yra vienas svarbiausių įrenginių picai kepti. Prekiaujame skirtingo galingumo krosnimis, tad tikrai išsirinksite tinkamiausią. Ši įranga puikiai tinka picerijoms, bet gali būti naudojama ir kitose maitinimo įstaigose.

Picų stalai

Taupykite savo laiką ir virtuvės erdvę, naudodamiesi kokybiškais picų paruošimų stalais. Šie gaminiai idealiai tinka picoms, salotoms ar tortilijoms gaminti. Visi modeliai yra patvarūs ir lengvai bei patogiai naudojami.

Tešlos kočioklės

Šios tešlos kočioklės puikiai tinka greitai formuoti picų padus. Jose įrengtos nerūdijančio plieno plokštės, kurias lengva valyti, veikia greitas picos pado storio nustatymas, atskiras plokštelių temperatūros valdymas.

Spiralinės tešlos maišyklės

Naudodamiesi specializuota spiraline tešlos maišykle, sutaupykite laiko ir paruoškite puikią, minkštą tešlą, skirtą picai ar duonai. Sukurta profesionalioms picerijoms bei naudojimui ir mažesnėms kepykloms.

Šildomos vitrinos picai

Laikykite savo paruoštą picą šildomoje vitrinoje ir operatyviai aptarnaukite lankytojus bei pasiūlykite jiems įvairių šviežių kepinių. Šie specializuoti ir kokybiški įrenginiai patogūs naudoti ir lengvai prižiūrimi.

Įrankiai picai gaminti

Kepkite geriausias picas, naudodami kokybiškus specializuotus picų gaminimo įrankius. Mūsų profesionalių įrankių asortimentas, įskaitant peilius, griebtuvus, pjaustytuvus, padės pjaustyti, transportuoti ir kepti ypatingas picas.

Termodėklai picai pristatyti

Idealiai tinka įmonėms, kurios teikia karšto maisto tiekimo paslaugas. Izoliuotų dėklų asortimentas skirtas karštų picų ir kitų maisto produktų transportavimui. Dėklai sumažina šilumos nuostolius, kai maistas vežamas klientui.