Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
Pagrindinis > Restoranų įranga

Picerijų įranga

Gardžiai picai pagaminti reikalinga profesionali ir kokybiška įranga. Ją įsigyti galite AUDORES parduotuvėje. Tiekiame visą picerijos virtuvei reikalingą įrangą – nuo įrenginių tešlai gaminti iki reikmenų picoms gabenti. Mūsų el. parduotuvėje – picų krosnys, picų stalai, tešlos kočioklės, spiralinės tešlos maišykles ir picų gamybai skirti reikmenys. Mes pasitikime picos gimtinėje, Italijoje, gimstančių įrenginių kokybe, todėl mums įrangą tiekia garsūs italų gamintojai: „Cuppone“, „GGF“, „PizzaGroup“, „Fimar“, „Sudforni“, ir kiti.

Picų krosnys

Picų krosnys – tai specialiai picerijoms pritaikyti įrenginiai, pagaminti iš kokybiškų medžiagų ir užtikrinantys sklandų maisto gamybos procesą. Profesionalios krosnys išsiskiria funkcionalumu, nesudėtingu valdymu ir patogia priežiūra. Mūsų asortimente – skirtingo dydžio ir galingumo įvairių gamintojų picų krosnys.

Picų stalai

Picerijoms skirti picų stalai idealiai tinka picoms, salotoms ar tortilijoms gaminti. Tai patogūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai įrenginiai. Naudodamiesi jais, taupysite virtuvės erdvę ir užtikrinsite sklandų maisto gamybos procesą. Mūsų asortimente – funkcionalūs ir kokybiški įvairaus dydžio picų stalai.

Tešlos kočioklės

Profesionalios tešlos kočioklės skirtos greitai ir lengvai suformuoti norimo dydžio bei storio picos padą. Šie picerijoms skirti įrenginiai gaminami iš itin kokybiško nerūdijančio plieno, todėl yra lengvai valomi ir prižiūrimi. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis skirtingo dydžio ir galingumo kočioklę.

Spiralinės tešlos maišyklės

Komercinėms virtuvėms sukurtos spiralinės tešlos maišyklės skirtos gaminti šviežiai tešlai. Naudojant šiuos funkcionalius įrenginius, užtikrinamas saugus, kokybiškas ir greitas tešlos maišymo procesas, o aukštos kokybės nerūdijančio plieno dubenys yra patogūs ir lengvai prižiūrimi bei valomi.

Šildomos vitrinos picai

Laikykite savo paruoštą picą šildomoje vitrinoje ir operatyviai aptarnaukite lankytojus bei pasiūlykite jiems įvairių šviežių kepinių. Šie specializuoti ir kokybiški įrenginiai patogūs naudoti ir lengvai prižiūrimi.

Picerijų reikmenys

Kepkite geriausias picas, naudodami kokybiškus specializuotus picų gaminimo reikmenys. Mūsų profesionalių įrankių asortimentas, įskaitant peilius, griebtuvus, pjaustytuvus, padės pjaustyti, transportuoti ir kepti ypatingas picas.

Termodėklai picai pristatyti

Idealiai tinka įmonėms, kurios teikia karšto maisto tiekimo paslaugas. Izoliuotų dėklų asortimentas skirtas karštų picų ir kitų maisto produktų transportavimui. Dėklai sumažina šilumos nuostolius, kai maistas vežamas klientui.