Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

Indukcinės viryklės – kam jos reikalingos?

Elektromagnetinių dėsnių pritaikymas restoranuose nulėmė, kad šiuolaikiniai virėjai gali turėti įrangą, kuri leidžia gaminti ir greičiau, ir patogiau. Kalbame apie indukcines virykles ir kaitlentes, kurios, dėl tikslaus valdymo, energijos vartojimo efektyvumo ir greito kaitinimo, tapo populiariu pasirinkimu tiek tarp profesionalių virėjų, tiek ir namų virtuvėse. Šiame straipsnyje apžvelgsime indukcinę įrangą, kurią galite įsigyti AUDORES el. parduotuvėje ir padėsime išsirinkti jums tinkamiausius šios technologijos įrenginius.

Kaip veikia indukcinė viryklė?

Varinė ritė, kintamoji elektros srovė ir inverteris – trys dalykai, kurie leidžia namų ir restoranų virtuvėse įrengti indukcinę įrangą. Naudojantis indukcine virykle, šiluma dėl šių elementų sąveikos generuojama tiesiai indukciniame inde – viryklės perduoda šilumą tiesiai į puodą ar keptuvę, todėl maistas gaminamas greičiau ir efektyviau bei tiksliai kontroliuojant temperatūrą.

Kokius indukcinius įrenginius galite įsigyti AUDORES parduotuvėje?

 • Indukcinės kaitlentės. Indukcines kaitlentes, kaip ir kitas kaitlentes, galite statyti ant stalviršio. Mūsų parduotuvėje rasite patikimiausių pasaulio gamintojų kaitlenčių modelius, nuo „Zanussi“ iki „Bartscher“ ar „Fimar“ įrenginių.
 • Indukcinės viryklės. Indukcinės viryklės su stovu yra patogios statyti Jūsų pasirinktoje virtuvės vietoje. AUDORES asortimente – indukcinės viryklės nuo 2 iki 6 degiklių.
 • Indukcinės WOK viryklės ir kaitlentės. Kviečiame apžiūrėti „ Nayati “ WOK viryklę, kurioje – speciali talpa WOK keptuvei ir 9L talpos sriubos indas. Šis įrenginys turi ir integruotą čiaupą. Indukcines WOK kaitlentes taip pat rasite indukcinių kaitlenčių skiltyje.
 • Indukciniai maisto pašildytuvai.Berner“ gaminami indukciniai maisto pašildytuvai leidžia ypač tiksliai reguliuoti kaitros lygį ir taupiai naudojant energiją palaikyti norimą patiekalų temperatūrą.

Indukcinės viryklės privalumai

 • Greitis ir efektyvumas. Indukcinės viryklės įkaista daug greičiau nei kiti viryklių tipai, todėl sutrumpėja gaminimo laikas ir taupoma energija. Indukcija taip pat leidžia greitai reguliuoti temperatūrą.
 • Darbų sauga. Indukcinės viryklės yra saugesnės, nes jų paviršius išlieka vėsus, todėl sumažėja nudegimų rizika prisilietus. Be to, daugumoje modelių įmontuotos tokios saugos funkcijos kaip automatinis išjungimas ir keptuvės aptikimas, užtikrinančios optimalią naudotojo apsaugą.
 • Lengvas valymas. Kadangi indukcinė kaitlentė neįkaista, yra mažesnė tikimybė, kad išsilieję skysčiai ar purslai pridegs ar prilips prie paviršiaus. Užimtose restoranų virtuvėse tai reiškia, kad valymui sugaišite mažiau laiko.
 • Energinis efektyvumas. Indukcinė kaitlentė efektyviai naudoja energiją, nes tiesiogiai kaitina indus, o ne eikvoja šilumą į aplinką – tai sumažina elektros išlaidas ir poveikį aplinkai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

 • Galia ir dydis. Indukcinės viryklės ir kaitlentės būna įvairių galingumų ir dydžių – rinkitės pagal tai, kiek degiklių Jums reikės.
 • Valdymas. Profesionaliam naudojimui pravers intuityvus valdymas pažangios funkcijos – temperatūros nustatymai, laikmatis ir galios reguliavimas.
 • Sauga. Svarbu, kad indukcinė viryklė ar kaitlentė turėtų saugos funkcijas: užraktą nuo vaikų, jei įsigyjama namų virtuvei, apsaugą nuo perkaitimo ir likutinio karščio indikatorius.
 • Indai. Indukcinei viryklei reikalingi indai su magnetiniu pagrindu. Tokius galite įsigyti ir AUDORES parduotuvėje. Virtuvės reikmenų skiltyje rasite daugybę puodų ir keptuvių, tinkamų naudojimui ant indukcinės viryklės. Įsigiję, nepamirškite jų saugoti nuo susibraižymo, nes indukcijai svarbus nepažeistas paviršius.

Jei jau apsisprendėte įsigyti indukcinę viryklę ar kaitlentę savo maitinimo įstaigos virtuvei, leiskite AUDORES profesionalams padėti išsirinkti tinkamiausią įrenginį.

Indukcinės kaitlentės

Indukcinės viryklės