Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

Naujiena: kviečiame apžiūrėti kepimo salą

Nuo šiol visi virtuvės profesionalai, atvykę į AUDORES atstovybę Klaipėdoje, gali susipažinti su vienu ergonomiškiausių ir pažangiausių maisto gaminimo įrenginių – NOVAMETA kepimo sala.

Šis daugiafunkcis, keliolika komponentų sutalpinantis įrenginys yra skirtas naudojimui tiek atvirose, tiek uždarose virtuvėse. NOVAMETA kepimo sala gali būti transformuojama atsižvelgiant į klientų estetinius, technologinius ir kitus poreikius. Tarp didžiausių įrenginio privalumų įvardinami: paprastas „plug & play“ montavimas, patogiam gausaus personalo darbui pritaikytas dizainas, kokybiškos ir ilgalaikės medžiagos bei aplinkai draugiški sprendimai. Daugiau apie virimo ir kepimo salą sužinoti galite šiame straipsnyje.

Pristatant restoranams šį itin kokybišką ir rinkoje jau pripažintą įrenginį, AUDORES virtuvės technikos ekspertų misija yra prisidėti prie klientų progreso, pašalinant technologines kliūtis ir suteikiant ypač patogų įrankį virtuvės šefų meistriškumui skleistis. AUDORES, daugelį metų tiekdami pažangiausią virtuvės įrangą, supranta, kad tobuli patiekalai gimsta ne technikos, o šefų patirties ir įgūdžių dėka – tačiau įranga gali padėti įgūdžius įdarbinti paprasčiau.

NOVAMETA kepimo salą apžiūrėti galite pirmadieniais–penktadieniais 9–18 val. Dubysos g. 10 („Švyturio arena“). Telefonas pasiteiravimui: +37069834686.