Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

Kodėl profesionaliai virtuvei reikalinga profesionali mikrobangų krosnelė?

Mikrobangų krosnelės – neabejotinai vienas populiariausių profesionalių ir namų virtuvių įrenginių. XX a. antroje pusėje sukurtas įrenginys kardinaliai pakeitė maisto gamybos įpročius ir namuose, ir restoranuose, kavinėse ar baruose. Maitinimo įstaigoms mikrobangų krosnelė suteikia galimybę pasirūpinti efektyviu aptarnavimu. Rinkoje išskiriamos dvi mikrobanginių krosnelių rūšys – profesionalios ir buitinės. Jų skirtumus ir aptarsime šiame straipsnyje.

PROFESIONALIOS MIKROBANGŲ KROSNELĖS IR JŲ YPATYBĖS

Kavinės, baro ar restorano įranga užtikrina sklandų ir efektyvų virtuvės darbą, todėl labai svarbu, kad visi įrenginiai būtų greiti, patikimi ir veiktų sklandžiai. Be abejonės, virtuvės darbui pagreitinti skirta mikrobangų krosnelė taip pat turi atitikti šiuos reikalavimus. Vis dėlto, kartais restoranų savininkai nusprendžia sutaupyti, įsigydami ne profesionalias, o buitines mikrobangų krosneles. AUDORES patirtis rodo, kad pasirinkdami buitinę mikrobangų krosnelę, virtuvių vadovai ilgainiui sumoka dvigubai ar net keliskart daugiau. Kodėl taip atsitinka, sužinokite skaitydami toliau.

Talpa

Vienas esminių buitinių ir profesionalių mikrobangų krosnelių skirtumų – talpa. Profesionalių mikrobangų krosnelių viduje nėra buitinėms mikrobanginėms krosnelėms įprasto stiklinio besisukančio padėklo, ant kurio statomos lėkštės ar dubenys.

Vietoje padėklo, profesionalioje mikrobangų krosnelėje maistas dedamas ant grotelių, o tai leidžia patiekalus šildyti įvairių formų ir dydžių induose. Dėl restoranų virtuvėms pritaikyto dizaino, dažnai profesionalios mikrobangų krosnelės yra kompaktiškesnės ir leidžia jose sutalpinti daugiau patiekalų vienu metu.

Galia

Kad leistų pašildyti didelį įvairaus maisto kiekį greitai, profesionalios mikrobangų krosnelės yra keliskart galingesnės nei buitinės. Įprastos mikrobangų krosnelės galingumas yra 700–900 V, o profesionalios – 900–2200 V. Tokia galia leidžia ypač greitai sušildyti tiek sriubas, tiek kitus patiekalus iki reikalingos temperatūros. Didesnė mikrobangų krosnelės galia virtuvės darbuotojams leidžia aptarnauti daugiau klientų vienu metu ir nesirūpinti, kad restorano svečiai gaus ne visiškai sušildytą patiekalą.

Patvarumas

Ne tik mikrobangų krosnelės, bet ir kita profesionali įranga yra pritaikyta dažnesniam, intensyviam naudojimui. Profesionalios įrangos gamintojai įrangos patvarumą užtikrina parinkdami ypač kokybiškas medžiagas ir pritaikydami įrenginio konstrukciją dažnam naudojimui. Pavyzdžiui, buitinės mikrobangų krosnelės yra sukurtos retam naudojimui, kai tarp maisto šildymų daromos ilgos pertraukos. Profesionalioje virtuvėje viskas vyksta daug sparčiau, todėl mikrobangų krosnelė gali būti įjungta be pertraukų 3, 4 ar 6 valandas. Kad nesugestų, neperkaistų ir veiktų be trikdžių, visuomet patariame rinktis profesionaliam naudojimui pritaikytą mikrobangų krosnelę.

Funkcionalumas ir valdymas

Profesionalios mikrobangų krosnelės dažniausiai turi įdiegtą programinę įrangą, kuri suteikia galimybę reguliuoti net smulkiausius maisto šildymo parametrus. Priklausomai nuo profesionalios mikrobangų krosnelės modelio, galėsite rinktis iš 8–100 skirtingų maisto šildymo programų. Taip pat, daugelis naujų profesionalių mikrobanginių modelių leidžia valdyti įrenginius nuotoliu ir suteikia kitus privalumus.

Higiena

Dažniausiai profesionalios virtuvės įranga gaminama iš tvirtos nerūdijančio plieno konstrukcijos. Ši medžiaga naudojama ir profesionalioms mikrobangų krosnelėms gaminti, kad šie įrenginiai būtų ilgaamžiai ir lengvai valomi. Be to, profesionalios mikrobangų krosnelės vidaus dizaine vengiama smulkių ir plovimą apsunkinančių detalių. Todėl profesionalios mikrobangų krosnelės valymas bus keliskart paprastesnis nei buitinės.

KOKIUS GAMINTOJUS RINKTIS?

Mūsų pasitikėjimą pelnė „Eurotec Riga“, „Bartscher“, „Fimar“ gamintojų tiekiamos profesionalios mikrobangų krosnelės. Šių gamintojų mikrobanginių modeliai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Tvirtos ir funkcionalios „Eurotec Riga“, „Bartscher“ ir „Fimar“ mikrobangų krosnelės pritaikomos bet kokio dydžio restoranų virtuvėms.

Kviečiame pasidairyti po AUDORES asortimentą, o jei kyla klausimų, drąsiai konsultuotis su mumis el. paštu ar telefonu.

Profesionalios mikrobangų krosnelės