Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

Dvifunkciai anglies griliai KOPA

Dvifunkciai, ilgaamžiai, mažesnėmis anglies sąnaudomis pasižymintys įrenginiai su automatiniu valdymu – tai raktiniai žodžiai, geriausiai apibūdinantys grilį „Kopa“.

„Kopa“ – puikus anglies grilio ir krosnies derinys. Kontroliuojamas anglies degimas neleidžia liepsnai išsiveržti, todėl maisto paviršius neapdega. Aukštos kokybės izoliacinė sistema užtikrina greitį ir skonines patiekalų savybes: per trumpą laiką paruošite sultingą, švelniu dūmo aromatu persmelktą valgį.

Planuojant grilio patiekalų restoraną, ypač aktualios dvi funkcijos: šios krosnies išlaikymo sąnaudos yra beveik dvigubai mažesnės nei konkurencinių įrenginių, o maistą joje galėsite pagaminti žymiai greičiau. Kepsninės galimybės beribės: ant grotelių ruošti patiekalai bus itin sultingi, įsimintino skonio ir aromato. Be to, kepti galima ne tik vasarą: grilio entuziastai šiais valgiais mėgaujasi kiaurus metus. Todėl „Kopa“ – įrenginys, kuris gali būti ir viso restorano koncepcine ašimi.

Istorija

Kompanijos „KOPS PRO d.o.o“ istorija siekia 1972 m. ir prasidėjo nuo lakštinio metalo gaminių. Norėdama rinkai pateikti ką nors ypatingo, įmonė nepabūgo technologinių iššūkių.Pasitelkus skardos gaminimo patirtį profesionalios virtuvės įrangos srityje, gimė technologinis kompanijos pasididžiavimas – anglies grilio krosnis. Šis įrenginys pasižymi ekonomišku energijos naudojimu ir elegantišku dizainu.

Mažesnis anglies suvartojimas

Lyginant su kitomis tokios pačios talpos krosnimis ar atviros anglies kepsninėmis, „Kopa“ turi svarbų pranašumą – taupo energijos ir eksploatavimo išlaidas: jos anglies sąnaudos yra 45% mažesnės.

Kokybiška gamyba

Inovatyvi konstrukcija lemia itin platų gaminamų patiekalų spektrą: vos vieno mygtuko paspaudimas – ir „Kopa“ tampa barbekiu–rūkykla. Ką beruoštumėte – lėtai keptą mėsą, parūkytą žuvį ar šonkauliukus, dešreles ar daržoves, – maistas bus prisotingas dūmo aromato ir išliks sultingas. Visa tai – dėl puikios izoliacijos: efektyvus karščio palaikymas užtikrina tolygų šilumos pasiskirstymą. Norint, kad mėsa būtų ypač sultinga (pvz., kepant mėsainius), verta rinktis net 300°C viršijančią temperatūrą. Po to, kepsninei vėstant, galima kepti daržoves ir išgauti unikalius, tik Jūsų restoranui būdingus skonius.

Greitis

Anglies grotelių krosnis „Kopa“ taupo laiką: turėdami ją, pagaminsite net 30% greičiau, lyginant su kepimu ant atviros anglies grotelių. Pavyzdžiui, 350 g sveriantį 4 cm jautienos didkepsnį paruošti truks vos 4 minutes.

Ergonomiškas sprendimas

„Kopa“ – ergonomiško dizaino pavyzdys, kuriame dera akiai patraukli išvaizda ir funkcionalumas. Ši krosnis gali būti ne tik virtuvės, bet ir restorano ar jo terasos interjero elementas. Taip pat šie anglies griliai vertinami dėl paprastos priežiūros. Automatinis. valdymo blokelis suteikia ypač greitų sprendimų laisvę, keičiant įrenginio funkcijas iš grilio į krosnį.

Mes, UAB „Audores“, esame oficialus dvifunkcionių anglies grilių „Kopa” atstovas Lietuvoje, todėl galime užtikrinti Jums prekės ženklo reikalavimus atitinkantį aptarnavimą, asmeninį dėmesį Jūsų poreikiams ir greičiausią pristatymą.

Anglies griliai