Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

Profesionali restoranų įranga – kulinariniams namų šedevrams

Šiek tiek daugiau nei prieš metus Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai supaprastinus maisto gamybos namuose reikalavimus, pastebima tendencija, kad privatūs asmenys vis dažniau renkasi profesionalią maisto gaminimo įrangą. Tai gera proga įvertinti savo galimybes ir galbūt net apsispręsti plėtoti maisto gamybos veiklą bei atrasti savo vietą šalies viešojo maitinimo rinkoje.

Daugiau nei dešimtmetį restoranų įranga prekiaujanti UAB „Audores“ tokiems klientams gali pasiūlyti daugybę patogių ir funkcionalių įrenginių, reikalingų kiekvienoje virtuvėje. Privatūs asmenys paprastai ieško ir įsigyja įvairių kepimui, virimui, maisto šildymui skirtų įrenginių, šaldymo įrangos, taip pat maisto paruošimo įrenginių ir kt.

Kepti ir virti namuose galima dar patogiau

Vieni iš populiariausių įrenginių, kuriuos renkasi gaminantys maistą namuose – tai profesionalios konvekcinės krosnys, kurios dažniausiai naudojamos įvairiems konditerijos patiekalams gaminti, tokiems kaip tortai, keksiukai, įvairūs kepiniai ir kt. Kadangi namuose, palyginti su viešojo maitinimo įstaigomis, paprastai gaminami nedideli maisto kiekiai, klientai ieško mažesnių ir ne tokių galingų krosnių. Svarbu tik atkreipti dėmesį, kad pasirinkta konvekcinė krosnis turėtų virimo, kepimo garuose ir kepimo funkcijas.

Konvekcinės krosnys – itin patogūs įrenginiai, užtikrinantys tolygų ir sveiką maisto produktų kepimą. Be to, ši įranga gamina greitai, net 25 proc. greičiau nei įprasti įrenginiai, ir taip padeda taupyti energijos sąnaudas bei laiką. Nors tai profesionalioms virtuvėms skirta įranga, UAB „Audores“ asortimente galima atrasti kompaktiškų, bet ne mažiau funkcionalių konvekcinių krosnių. Gaminantys mažai gali rinktis 4 skardų, o kepantys daugiau – 6 ar 7 skardų konvekcinę krosnį.

Maisto gamybai namuose privatūs klientai taip pat renkasi gruzdintuves, indukcines kaitlentes, o didesniems maisto kiekiams gaminti – ir pramonines virykles. Visi šie profesionalūs įrenginiai – tai lengvo, sklandaus ir greito maisto gamybos proceso dalis.

Gaminantiems namuose – profesionali šaldymo įranga

Nors namuose gaminantys maistą apsiriboja nedideliais jo kiekiais, pastebimas ir įvairios šaldymo įrangos poreikis. Privatūs klientai paprastai įsigyja nedidelius profesionalius pramoninius šaldytuvus ar šaldymo dėžes, naudojamus maistui šaldyti ar jau užšaldytiems gaminiams laikyti.

Įvertinę turimos virtuvės erdvę ir gaminamo maisto pobūdį, iš plataus UAB „Audores“ šaldymo įrangos asortimento gaminantieji namuose gali išsirinkti įvairaus dydžio ir galingumo šaldytuvų, šaldiklių, šaldymo dėžių ir kt. Tai itin kokybiški įrenginiai, išsiskiriantys patvarumu, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Juos lengva valyti ir prižiūrėti. Be to, ši profesionali įranga veikia ekonomiškai ir leidžia taupyti energijos sąnaudas.

Sklandžiam maisto ruošimo procesui

Neretai privatūs klientai maistui namuose gaminti renkasi ir profesionalias maišykles, pjaustykles, mėsmales ar kitą maisto paruošimo įrangą. Ji išsiskiria ne tik kokybe ir ilgaamžiškumu, bet ir funkcionalumu bei patogiu naudojimu.

Kietai tešlai maišyti UAB „Audores“ siūlo kompaktiškas spiralines tešlos maišykles, o skystai tešlai rekomenduoja pasirinkti patikimų gamintojų planetarines maišykles. Jos užtikrina idealią bet kokios tešlos konsistenciją, kokios maišant rankomis beveik neįmanoma išgauti. Be to, taupo laiką ir neužima virtuvėje daug vietos.

UAB „Audores“ maisto gamybai namuose taip pat siūlo pasaulyje gerai žinomų gamintojų pramoninių mėsmalių, daržovių pjaustyklių, plakiklių ir kt. Tai įrenginiai, palengvinantys maisto gamybą namuose ir tarnaujantys ne vienerius metus gaminant įvairius mėsos, žuvies, daržovių ir kitokius patiekalus.

Jei kyla klausimų dėl profesionalios maisto ruošimo įrangos pasirinkimo, naudojimo ar priežiūros, kreipkitės į UAB „Audores“ komandą. Patyrę ir kvalifikuoti specialistai atsakys į visus jūsų klausimus, suteiks profesionalią konsultaciją ir padės apsispręsti.