Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

Atnaujinti ASBER pramoniniai šaldytuvai ir šaldikliai – jau ir Lietuvoje

Atsižvelgdama į klientų poreikius, kintančius rinkos reikalavimus ir naujausių technologijų plėtrą, kompanija ASBER atnaujino savo asortimentą ir maitinimo įstaigoms siūlo atnaujintų pramoninių šaldytuvų bei šaldiklių. Lietuvoje šiam gamintojui atstovaujanti UAB Audores taip pat jau kviečia įsigyti naujos kartos ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančių šaldymo įrenginių.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. Europos Sąjungoje (ES) įsigaliojus naujam F-dujų reglamentui, didelė dalis šaldymo agentų (freonų), naudojamų šaldikliuose ar šaldymo kamerose, nebeatitinka naujų standartų. Visi atnaujinti ASBER įrenginiai gaminami laikantis minėto reglamento ir visiškai atitinka šiandienius reikalavimus. Tai gerokai taupesni ir ženkliai aplinkai daromą žalą mažinantys pramoniniai šaldytuvai ir šaldikliai.

UAB Audores atstovų teigimu, pasirinkę tokio pasaulyje gerai žinomo ir patikimo gamintojo kaip ASBER įrangą, būsite tikri ne tik dėl visų reikalavimų laikymosi, bet ir dėl įrangos kokybės: „Kompanijos ASBER naujausios šaldymo sistemos visiškai atitinka aukščiausius aplinkosaugos, aplinkos taršos ir energetinio taupumo reikalavimus, todėl jos bus tinkamos naudoti ir ateityje. Tai įmonė, sekanti ir kruopščiai analizuojanti šiuolaikinės komercinės virtuvės poreikius bei nuolat investuojanti į kokybę ir naujausias technologijas. ASBER įrangos kokybę taip pat įrodo teigiami klientų atsiliepimai ir labai mažas registruotų incidentų dėl techninių problemų ar gedimų skaičius.“

Atnaujinus ASBER šaldymo įrenginius, patobulinti ne tik jų techniniai parametrai, bet ir dizainas. Jis tapo dar patogesnis ir funkcionalesnis. Vienas esminių pakeitimų – vietoj trijų standartinių lentynų atsiradusios kreipiančiosios lentynos, į kurias galima dėti tiesiai GN 1/1. Tai reiškia, kad klientui nebereikia papildomų indų – galima naudoti tuos pačius GN tiek kepimui, tiek laikymui šaldytuve ar šaldiklyje.

UAB AUDORES yra oficiali ASBER atstovė Lietuvoje ir siūlo maitinimo įstaigoms platų šio gamintojo įrangos asortimentą: skirtingų dydžių ir modelių įprastų ar dvigubų šaldytuvų bei šaldiklių, smūginių šaldiklių, ledo generatorių, šaldymo stalų, vitrininių ir baro šaldytuvų, o prireikus – ir skirtingų temperatūrų režimų šaldymo įrenginių.

Ispanijos kompanija ASBER – tai visame pasaulyje sėkmingai dirbančios „ONNERA Group“ dalis. ASBER asortimentą sudaro šaldymo įrenginiai, indų plovimo įranga, įvairūs maisto gamybai skirti įrenginiai ir kt. Tai kokybiška, specialiai maitinimo įstaigoms sukurta įranga, pasižyminti ilgaamžiškumu, funkcionaliu dizainu ir užtikrinanti efektyvų komercinės virtuvės darbą.

Pramoniniai šaldytuvai

Pramoniniai šaldikliai