Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

„Cuppone“ picerijų įrangą renkasi ne tik didieji tinklai

Tikros geros picos paragauti galima ne tik Italijoje ar madingame itališkame didmiesčio restorane, bet ir... Šilalėje. Čia jau nuo 2014 metų sėkmingai veikianti picerija „Bamba Pica“ šio krašto gyventojams ir svečiams siūlo bene gardžiausių itališkų picų regione.

O visai neseniai „Bamba Pica“ komandą papildė tiesiai iš „Cuppone“ gamyklos Italijoje atkeliavusi galinga naujutėlaitė picų krosnis „Michelangelo“. Galingi viršutinio ir apatinio kaitinimo elementai, unikali temperatūros valdymo sistema ir moderni šilumos grąžinimo į kamerą technologija leidžia šioje krosnyje gaminti išskirtinio skonio picas, tad „Bamba Pica“ žada savo lankytojus nustebinti dar subtilesniais itališkais skoniais.aaa

Beveik šešių dešimtmečių patirtį skaičiuojanti Italijos kompanija „Cuppone“ – tai tikri itališkos picos kepimo įrangos meistrai. Jų gaminami įrenginiai išsiskiria kokybe, patikimumu, dizainu ir inovacijomis. „Cuppone“ sugebėjo sukelti tikrą revoliuciją picų gamybos sektoriuje ir išpopuliarinti itališkas picas visame pasaulyje.

Profesionaliais maisto gamybos įrenginiais jau daugiau nei dešimt metų prekiaujančios bendrovės „Audores“ atstovai džiaugiasi, kad investuoti į kokybę ryžtasi ne tik dideli restoranai, bet ir nedidelės maitinimo įstaigos regionuose:

„Džiaugiamės, kad tokio aukšto lygio įrangą renkasi ne tik didieji Lietuvos miestai ir dideli maitinimo tinklai, bet ir regionų maitinimo įstaigos. Tai puiki investicija, kurios naudą pajus ne tik verslas, bet ir picerijos svečiai, vertinantys gaminamo maisto kokybę.“

„Cuppone“ įrenginius naudoja geriausios ir garsiausios Italijos picerijos, o šiose krosnyse kepamų picų kokybė atitinka aukščiausius standartus. Tad visai nesvarbu, ar jūs aistringas picos mėgėjas, ar esate jai abejingas, užsukti į Šilalės piceriją „Bamba Pica“ dabar tiesiog būtina!

Picų krosnys