Nerandate reikiamos įrangos? Susisiekite ir gaukite komercinį pasiūlymą per 24 val.
AUKŠTOS KOKYBĖS PROFESIONALI ĮRANGA
NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE
MŪSŲ SERVISO KOMANDA KVALIFIKUOTI SPECIALISTAI
IŠSKIRTINIS DĖMESYS MŪSŲ KLIENTAMS
AUDORES > Straipsniai

UAB Audores – oficiali FIMAR atstovė Lietuvoje

Profesionalia maisto gamybos įranga prekiaujančios Audores asortimentą papildė itin aukštos kokybės italų kompanijos FIMAR virtuvės įranga. Nuo 2020 metų Audores tapo oficialia šio Italijos gamintojo atstove Lietuvoje. Šalies maitinimo ir viešbučių paslaugų sektorius nuo šiol galės už priimtiną kainą išsirinkti modernius, visame pasaulyje vertinamus, išskirtinės kokybės ir puikaus dizaino virtuvės įrenginius – FIMAR lavos akmenų grilius, gruzdintuves, planetarines ir spiralines maišykles, mėsmales, daržovių pjaustykles ir daugybę kitų prietaisų, užtikrinsiančių efektyvų ir sklandų šiuolaikinės komercinės virtuvės darbą.

FIMAR – viena maisto gaminimo įrangos gamintojų lyderių, kurios produkcija prekiaujama daugiau nei 100-e šalių visame pasaulyje. Visi FIMAR gaminiai itin modernūs ir atitinkantys aukščiausius kokybės standartus. 40 metų dirbantys italų virtuvės įrangos gamintojai pasaulyje vertinami dėl ilgametės patirties, nuolat atliekamų kokybės tyrimų, inovatyvių ir modernių gaminių bei gebėjimo pritaikyti produkciją įvairiems rinkos poreikiams. FIMAR gaminama įranga – paprasta naudoti, nesudėtingai prižiūrima, patvari ir ilgaamžė, todėl plačiai naudojama tinkliniuose viešbučiuose, geriausiuose restoranuose ir svarbių institucijų virtuvėse visame pasaulyje.

Pasak FIMAR prekių ženklui Lietuvoje atstovaujančios Audores atstovų, klientai noriai renkasi šio italų gamintojo produkciją ne tik dėl šiuolaikiškumo ir aukštos kokybės, bet ir dėl labai konkurencingų kainų. „Palyginti su kitais panašaus lygio profesionalios maisto gaminimo įrangos gamintojais, FIMAR užtikrina pakankamai geras kainas. Restoranams, kavinėms, viešbučiams ar kitoms viešojo maitinimo įstaigoms tai leidžia įsigyti daugiau naujų geriausios kokybės maisto gaminimo įrenginių, reikalingų nuolat ruošiant didelius maisto kiekius vienu metu“, – pabrėžia atstovai.

Dideles sandėliavimo galimybes ir puikiai išvystytą logistikos sistemą turinti FIMAR užtikrina, kad produkcija jos atstovams bus prieinama labai operatyviai. Sugedus įrenginiui, užtikrinamas itin greitas problemos sprendimas, o tai ypač aktualu viešojo maitinimo sektoriui (mokykloms, vaikų darželiams, globos namams ir pan.), kur dideli maisto kiekiai turi būti užtikrinami reguliariai, keletą kartų per dieną.

„Savo klientams nuoširdžiai rekomenduojame įsigyti FIMAR nerūdijančio plieno korpuso lavos akmenų grilius, skirtus kepti žuviai, mėsai ar daržovėms, taip pat kompaktiškas, tvirtas ir paprastas naudoti gruzdintuves, mėsmales ir daržovių pjaustykles, komercinėms virtuvėms skirtas planetarines bei spiralines maišykles ir daugybę kitų šio patyrusio ir patikimo gamintojo maisto gaminimo įrenginių“, – sako Audores atstovai.