Kategorijos

UAB „Audores“ – tai ambicinga ir sparčiai besivystanti tarptautinė įmonė, siekianti tapti lydere Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Skandinavijos maitinimo paslaugų sektoriaus rinkose. Jau 7 metus sėkmingai plėtodami savo veiklą, maitinimo paslaugas teikiančioms bendrovėms siūlome modernią ir patikimą restoranų ir parduotuvių įrangą.

Sukaupta neįkainojama patirtis ir nuolatinis domėjimasis savo sritimi bei jos naujovėmis suteikia mums galimybę pasiūlyti klientams laiko patikrintą naują ir naudotą kokybišką įrangą. Bendradarbiaudami su žymiausiais ir inovatyviausiais gamintojais, tokiais kaip „PALUX“ (Vokietija), „Robot-Coupe„ (Prancūzija), FIMAR (Italija), PRIMAX (Italija), „Fagor“ (Ispanija), ir kt., įgijome klientų ir verslo partnerių pasitikėjimą bei pagarbą.

Itin daug dėmesio skiriame eksporto įgūdžiams tobulinti ir paruošti bei įgyvendinti eksporto strategiją. Būtent toks požiūris leido mums pasiekti tai, ką turime šiandien – ilgalaikį klientų pasitikėjimą. Mūsų paslaugas jau pasirinko daugiau nei 6 000 restoranų, kavinių, valgyklų, kepyklų, picerijų, viešbučių, kebabinių, greito maisto užkandinių, kaimo turizmo sodybų ir maisto prekių parduotuvių.

Vizija – ilgaamžiškumas, stabilumas ir atsakinga veikla, siekiant pripažinimo tarptautiniu mastu.

Misija – partnerių ir klientų poreikių tenkinimas, sukuriant įmonės darbuotojams palankias darbo sąlygas.

Mūsų vertybės

  • Kiekybinis ir kokybinis augimas
  • Profesionalų komanda
  • Ilgalaikė partnerystė
  • Sąžiningumas
  • Atsakomybė